reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Mcpearl to moj zasnal o 11.50 i spal tak do 13 cycalismy gdzies do 14 i spal tak do 17. Od tego czasu nie spi. Sciagnelam teraz 60ml, jeden cycek po ostatnim jego jedzeniu nadal pusty. Jutro odwiedzam rossmanna, tesco i nie wiem co jeszczw. Ale musze kupic jakas herbatke bo zarlok z glodu padnie
 
reklama
Alecta- wyslesz Tymka to Ci przerejestrowanie zalatwi ;)

Laydeek- ja mialsm po porodach zakwasy, okropne!

Kevinka- super że u Ciebie wszystko ok. :)

Agulqa- to akurat prezenty przyszły na czas :)

Aob- ale co z tą kupka czy rurką jest nie tak? Bo nie rozumiem.

Jenn- jak się boisz to kup wodę morską w sprayu, będziesz pewniwjsza. A w ogóle to nic nie bój ;)

Nulini- gdzie jesteś?! Mam nadzieje że mnie nie zostawilas.
 
Mały akurat śpi ale jak się obudzi koło 22 pewnie to mu zakrople tą solą.. Leży sobie teraz na mnie na brzuszku i o charczeniu nie ma mowy :) no ale w nocy to boję się go na brzuchu kłaść..
 
Agulqa, a ogólnie dużo pijesz np wody?
Bo to głównie ona odpowiedzialna jest za pokarm.
Ja mam jakąś herbatę z Herbapolu i też jest dobra, Ł mi w aptece kupił.

Lila prawie cały dzień przespała z przerwami na cyca.
Już jest po kąpieli, cycem się pobawiła i teraz leży na leżaczku i ogląda tv z tatusiem, a ja mam chwile żeby na kibelku posiedzieć haha
 
Kasiekz sprawdzilam i to miejsce ktoredy dodatkowo idzis kupka to szczelina wlosowata okolicy krzyzowej..

Jezyk chodzi o to ze to nie jest normalne bo kupa wtedy idzie dwoma dziurkami ale wiecej nie wiem wlasnie.. i w sumie w necie chwile szukalam to tylko o jakis torbielach jest ale maly nie ma.. sama nie wiem juz.. jutro z samego rana dzwonie sie rejestrowac i licze ze szybko bedzie wizyta...

Jenn ja tez klade Nikosia normalnie na pleckach i jest oki:-)

Lay to super, ze coraz lepiej idzie:-) teraz bedzie juz z gorki:-) a to prawda tez nie mohe sie nadziwic jak mozna kogos pokochac tak od razu i tak mocno:-D
 
reklama
Ja już wiem dlaczego mój śpi w nocy po 5 godz. bez przewy:) W dzien młoda non stop wrzeszczy więc on raczej drzemie....ahahahaha, moja teoria:D

Laski, robiłam jak mówicie...wklejałam po spacje, enterze itp...to nie pojawiał sie suwaczek, tylko link url. Napisałam do BB, może pomogą;)
 
Do góry