reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
A ja bym Was wszystkie przepuscila, byleby urodzic w dzień, bo od niedzieli moj małż zaczyna nocki i trochę się boję jak to będzie jak mnie w nocy złapie:D

Już ostatnio ojciec mnie wiózł do szpirala bo ten moj w pracy byl i nie dal rady się urwac to na ip patrzyli tak trochę na nas jakby to moj ojciec byl ojcem mego dziecka:) dopóki nie odezwalam się do niego tato to tak dziwnie się ludzie patrzyli... :)
 
Ostatnia edycja:
Lay :-D Ja tam mogę brać mój numerek , na luzie :-) Skurczole się uspokoiły. Nie wiem czy je mam od wiesiołka czy ogólnie same z siebie. Wczoraj na noc zapodałam wiesiołek (2 tabl.dowcipnie) i zero skurczy, rano zero a pojawiły się bolesne dziś od południa i tak jak wam pisałam. Faktycznie Lay puchniesz.... Ja po nocy mam paluchy lekko popuchnięte i zdrętwiałe dłonie ale to też chyba dzięki temu że na nich śpię twardo całą noc....

Mam jedną prośbę, fajnie by było jakby się spełniło żebym jednak zaczęła raczje rodzić na wieczór/noc tak żeby do rana się wyrobić i nie jechać w tych korkach i nerwach w dzień....
 
Tak btw, przegladam wątki i sobie czytam.... nie wiem kto teraz edytuje po drugiej str brzuszka, ale moja córa nid ma na imię Autka (chociaz syn by pewnie bardzo chcial) a Alutka i urodzila sie w 39 tc i 6 dn ;) to tsk dla dprostowania :D
 
Żelka- no syn byłby pewnie wniebowziety :D
Ty nie śpisz bo pewnie cycolicie??

Dziewczynki a Wy po przebudzeniu meldować się. Chyba że któraś odważyła się wepchnąć w kolejkę. :p
 
reklama
Ja już obudzona,położna przywiozła Jagode bo była na moc w noworodkowym.mleka nie mam nadal...wiem że to dopiero 2 doba ale mnie to martwi.dzisiaj każw M kupić herbatke z Hippa,mam nadzieje że pomoże.dzisiaj cały dzien bede walczyć z cycem...
 
Do góry