reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

No wiesz ja takie codzienne mocne ale nieregularne skurcze mam od tygodnia. Czyscilo mnie już kilka razy i nic. A niektóre laski czyści, dostają skurczy i jadą po paru godzinach. I gdzie tu sprawiedliwość???

No właśnie - GDZIE!!! :wściekła/y:

LayDeeK, dobre i wyzdrowienie Małża, chociaż ja też już doły łapię, mimo, że do terminu jeszcze jeszcze....



LASKI BIORĄCE WIESIOŁKA!!!

Konkretnie te, co aplikują od dołu - powoduje to u Was skurcze???
Bo doustnie biorę od tygodnia, 3x3 i KOMPLETNIE NIC, null, zero reakcji, a dzisiaj w południe zapodałam jedną kapsułkę od dołu i się zastanawiam, czy te mega skurcze to nie od tego...
Teraz też zapodałam jedną od dołu i czekam na reakcję, może porodu nie wywołam, ale chociaż od skurczy się szyjka ruszy :-p
 
reklama
Nulini, no ja tylko doustnie 3x2 ale moze spróbuje od dołu zaaplikować :-)

Ja juz sie denerwuje, bo wkurza mnie moje puchniecie. Wstaje rano, stopy ok. Nie minie 5 minut, stopy balerony. I tak cały dzien bez przerwy. No i w zasadzie tylko lewa stopa. Nie mogę ukucnąć, bo zaraz bolą mnie nogi. Tego mam dość.
 
Ostatnia edycja:
U mnie się właśnie skurcze ruszyły i mały wojuje kopytkami. W pół zgięta bo obiado kolacji sprzątałam , położyłam się skurcze przeszły a mały zaczął wojować. Teraz siedzę i też czuję , że coś tam się dzieje - czy od wiesiołka czy się zbliża sądny dzień - nie wiem ale mina mi zrzedła ;-)
 
LayDeeK, mnie wpienia, że stać nie mogę (czy to w kuchni czy w sklepie, w ogóle!), zaraz mnie kręgosłup boli i marzę, by usiąść...

Mommy, a to Młody od wczoraj bardzo spokojny, czuję go, ale nie harcuje, nie wierzga, nic...
 
Mommy, nie wpychaj się w kolejkę! Rodzisz po mnie :p No co najwyżej ze mną :-)

Nulini, ja z kręgosłupem ok. Tylko to puchniecie. Specjalnie buty kupiłam, a i tak mam problem z dopieciem. Tak wyglada moja stopa!!!!!! Dzien w dzien!!! Ochydztwo!!!

ImageUploadedByForum BabyBoom1421437373.955675.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421437373.955675.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421437373.955675.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 69
Hej Dziewczyny
Agulqa bardzo mi przykro takie info zawsze doluja.

Ja mam taki sredni ijres te podklady sie przydaly w sumie tylko 1 dnia.

Leze z bufetem na wierzchu ... mala je ... s*a i spi na przemian. Jak sie przeje to uleje. A wczoraj musialam jeszcze cala noc dokarmiac bo glukoza nie taka jak trzeba byla :/
Sutki mam zjedzone ale w koncu mam mleczko... wiec nakladersy rzadza ;)

Jutro moze do do domu jak zoltaczka sie nie pojawi badz bedzie/ jest delikatna.

Pozdrawiamyyy ;)
 
Laydeek- o kurka! Strasznie puchniesz!!!

Dziewczyny przypominam, że jeszcze ja tu jestem, więc Wy rodzicie dopiero jak ja się rozpakuje :p a Frankowi się nie spieszy :D
 
Żelka, szybkiego powrotu do domu!!!
Jezyk, nic mi nie mów. A najgorsze, że moja Pani doktor to bagatelizuje. Ciśnienie mam ok, wiec nie wiem skad to.
Nulini, stopy i dłonie.
 
reklama
Lay, najlepiej olać sprawę, a Ty się martw :wściekła/y:


Ech, czyli skurczyki chyba od wiesiołka, bo powoli coś tam się zaczyna dziać, a zaaplikowałam godzinę temu :confused2:
Jeszcze małżona dziś zmolestuję, full pakiet :-p
 
Do góry