reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Alecta- Lilia świetna i faktycznie na zdjęciu nie wygląda na małą.

Nulini- to czekamy na sadny dzień ;)

My chyba dziś z nudów łóżeczko zlozymy. Wtorek wolny od treningów więc trzeba czymś dziurę zapchać.

Ja ogólnie też się kiepsko czuję, wszystko wkurza i boli, mam wymioty i biegunkę.
Jutro jeszcze zebranie w przedszkolu, ale mam cicha nadzieję, że będę w szpitalu Frania tulic :p
 
Kasiek- teraz będzie tylko lepiej. Dużo zdrowka dla Was.

Żelka- mój mąż stwierdził, że będę rodzić jutro, bo obydwaj chłopcy urodzili się w środę, to Franek też musi(taka jego teoria) a jak nie jutro to za tydzień. Ale jak zobaczył moją minę, to szybko zapewnił, że jednak jutro.
 
Witam dziewczyny:-) wybaczcie podczytywalam troche, ale nie mialam czasu pisac.. wyobrazcie to sobie ze jednoczesnie rodzilam ze szwagierka wiec i pozniej lezalysmy razem:-) a po powrocie do domu od raz przyjechala moja siostra do pomocy i dopiero dzis jestem sam na sam z moim zolwikiem:-D
nieskromnie stwierdze, ze calkiem calkiem nam idzie:-) maly spi a ja sobie "wietrze":p

Dzis piekna data na cc:-) jeszcze raz gratuluje:-)

jenn trzymam kciuki za Piotrusia &&& byle do piatku!

Gochson nie zazdroszcze, ale miejmy nadzieje, ze mala juz tak szybko nic nie zlapie:-) ale to zlecialo.. juz miesiac ma:-)

Doggi normanie nie wierze co Twoj Stachu tam wyrabia.. myslalam, ze obracanie w tak zaawansowanej ciazy jest niemozliwe:-I trzymaj sie!
 
Dziewczyny, a ja mam z kolei pytanie, ile czasu minęło Wam od odejścia czopa do samego porodu? Wiem, że u każdej to indywidualna sprawa, ale tak orientacyjnie chciałabym wiedzieć jak to u Was wyglądało :) Mi odszedł przedwczoraj, oczywiście wielki szok zaliczyłam, mąż mało nie zemdlał. Ale brzuch mam jeszcze wysoko, więc chyba się jeszcze nie zapowiada...
 
reklama
jeżyk, po tym KTG myślałam, że się skicham, tak mnie jajniki naparzają, że czuję się jak przed pierwszym porodem :no: Do tego też mnie od 2 dni czyści :wściekła/y:

kasia, mi odszedł 2 dni temu, a brzuch pod samymi cyckami...
 
Do góry