reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Jenn to powodzenia i czekamy na wieści :-D

A ja dalej nie śpię, a o 6 oddział budzi się do życia.
W ogóle mam ogólnego mega wkur.wa na wszystko.
Jeszcze na dodatek upatrzyliśmy z Ł sobie 2 samochody i dzisiaj patrzę na necie, a tego jednego już nie ma.
Znając nasze szczęście zanim będziemy mieć kasę w łapach zniknie drugi i chu.j samochód strzelił, bo tych Tino jest wystawionych jak na lekarstwo :-/
 
reklama
Jenn ale niespodzianka, jak szybko- 36 tydzien. Powodzenia życzę.

Ale ta współczuję, ja ostatnie 2 noce leżałam z taka co tez mega chrapala, na całym oddziale bylo słychać i to nie tylko w nocy ale w dzień też. Zmora jakaś.
 
My już po porannym ktg.
Z tego co mówiła położna niezbyt dobre wyszło, ale zobaczymy co powie lekarz.
Udało mi się zasnąć gdzieś koło 3, a o 6 już była pobudka, trzeba było iść nasiusiać do pojemniczka, oddać krew.
Niedługi Ł powinien mi przed praca jakiś soczek i wodę podrzucić.
Ciekawe jak tam dzieciaki, tak wcześnie do przedszkola jeszcze nigdy nie jechały.
 
Dzień dobry

JENN ooo co tak szybko 3 mam kciuki! :-)

Alecta to sobie nie pospalas :-/


W tą ustawę nie wierzę ;-) teraz wymyślają cuda bo wybory będą :-)


Nienawidzę chrapania zwariowala bym :angry:
 
A ja przyznam sie bez bicia, że przespałam całą noc z jednym wstaniem na siusiu o 3. A ze nocka przespana to i pobudka o 7 :-)

Alecta, współczuje tej chrapiącej baby!!!!
Jenn, powodzenia!!!

No i pozostałym kobitkom mowię Dzien Dobry i życzę miłego dnia :-)

Edit
Dostałam na dzisiaj psa pod opiekę. Leży koło mnie i ... Chrapie jak stary dziad!!!!
 
Jenn powodzenia! Ale niespodzianka :)

Alecta to pospalas... moze jak ktg srednie to w koncy cos zadzialaja zamiast czekac.

LayDeek hehe moja siostra ma buldorzka francuskiego, on chrapie nawet jak nie spi :)
 
reklama
Na razie podpieli mi ktg jeszcze raz tylko inny sprzęt więc zobaczymy.
Ja już na nic się nie nastawiam i w ogóle, bo później tylko doła łapie.

LayDeek oj zazdraszczam przespanej nocy.
Ja też nienawidzę chrapania, męża zawsze w nocy leje, ale obcej baby nie wypada :p
 
Do góry