reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Sprite, jak tak czytam to probiotyk jak probiotyk, rozreklamowany strasznie, ale czy najlepszy to nie wiem :-) Jak masz częste dolegliwości to pewnie można profilaktycznie brać.

Ja też beztalencie. Raczej proste dania robię albo z przepisem :p
Bigos..... Mąż się doprosić nie może :-D A córy teraz ciemny blond :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewi w obliczu nastoletki to jest tak! To jest aż nie do wiary jak tak młoda dziewczyna świadomie się wykańcza. Bo ona to robi świadomie i ma gdzieś. Wiec dla mnie to jest nie do wiary! I to ze się tyje czasem niechcący yo wiem no czasem tak bywa jak z moją koleżanką która przytyła 34kg a zaczynała z 45 a robiła wszystko żeby nie tyć ale i tak tyła czasem tak jest ale nastolatka która siedzi obrazona na cały świat że zaszła w ciążę i leży całymi dniami mimo że nie musi i tyje tak naprawdę przez pierwszy trym 15 kg to jest dla mnie masakra


Stokrotka ja juz nie pamiętam czasów kiefy miałam mniejszy biust ja od dawna dawna 65H ja to chyba z cyckami się urodziłam :p no teraz to chyba Z mam :p
 
Ostatnia edycja:
Megami, nie mam częstych infekcji. właściwie chyba tylko raz w życiu miałam jakieś upławy i leki na to. ale teraz będę miała pessar i już sobie wyobrażam co tam w środku może się dziać bbbbrrrrrr
 
Nulini haha wybacz ze Cie zawiodłam :p


Alicja ja po dużych zakupach i tak jeszcze codziennie małe robie :p


Stokrotka :-D u mnie musi być coś słodkiego w domu :p śliczne zdjęcia :-)


Bada wpadam jutro na obiad :-D


A ja miałam spine z córa :angry: ale zadyma była... Juz ja ją nauczę porządku nie będzie jak mamusia :p :-D :-D
 
Bada ja tez jutro rybe ale taka zapiekanke z wawrzywami w sosie beszamelowym i z piekarnika bo mloda uwielbia.

Doggi wow jakie cyce! Moj to byc chcial takie;p

Ja tez mimo jednych duzych zakupow czesto wedruje do sklepu bo cos sie przypomni albo akurat skonczylo:)

Cos jeszcze mialam ale zapomnialam...
 
reklama
Ja jako 18-19 latka ważyłam 89kg a mam 162cm. Ale ja borykam, się z problemową tarczycą i ogólnie mam mega tendencję do tycia. Ale i łatwo chudnę.

* Femme *- ja z Julą i Tymkiem też dzień dnia się kłócę ;) inaczej smutno mi bez tego :D

*Doggi *- dobrze, że synek odpuścił okupowanie żołądka. Lena maltretuje mój pęcherz więc już w ciągu godziny 3x siku byłam :confused:

Lecę spać. Dobrej nocki :*
 
Do góry