reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
nooooo Laski, bo zapomniałabym. u nas też więcej kasy mąż dostał! i uwaga o 2tys. zł. NULINI, Ty chyba śniłaś o mojej sytuacji! :-D fakt, że w tym są wczasy pod gruszą, ale reszta to premia za dodatkową pracę. oczywiście całość idzie na OKO, więc tak jakbym tej kasy nie miała, ale to zawsze bliżej do spłaty pożyczki za remont niż dalej :tak:
 
Doggi, super wygladasz I najwazniejsze, ze jestes zadowolona

Mnie od kilku dni strasznie bola plecy, raz na gorzej, raz w krzyzu a czasami to Cale. Masakra, nie wiem co z tym mozna zrobic.
 
Doggi super fryzura - taka bardzo w moim stylu:-)
Przed zapuszczaniem miałam podobną ;)
A w ogóle to na pierwszy rzut oka myślałam, że to ja, ale po przyjrzeniu się widać, że Ty ładniejsza jesteś dupa:-D
Dla porównania:
Bez tytułu.jpg

Odebrałam wyniki.
Glukoza przed wypiciem 77, a po wypiciu 103 więc chyba ok.
Morfologia też wydaje się być spoko chociaż jakieś NEUT# mam podwyższone.
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Alecta hahahaha gdzieś już to słyszałam :p nawet okulary mamy podobne :p

Jezyk 300 zł to juz coś :) super!



Sprite woooow to to jak druga wypłata!

Indi nic z tym nie zrobisz zacisnąć zęby i spać na poduszce dla ciężarnych to daje lekką ulgę :)
 
Ostatnia edycja:
alecta, iiiijeeeee faktycznie - coś w tym jest! :tak::tak::tak::tak:

Doggi, NOOOOO! kurde i podobno pieniądze szczęścia nie dają :-p:-p ;-)
Doggi, po ile te torty u sowy, bo głupio mi dzwonić do cukierni i pytać o kawałek toru :cool2::cool2:, a jak tam podjadę i okaże się, że drogie, to mnie krew zaleje, bo potem jestem pół dnia wściekła, że miałam ochotę, a nie kupiłam, bo przeliczyłam wydatek na coś innego (taka głupia jestem) :-D
 
Sprite- wow faktycznie jak druga wypłata.

Alecta- a rzeczywiście podobne jesteście i obie super laski!!

Ciekawe czy mąż nie zapomni mi kupić coś słodkiego.
 
Sprite różnie z ceną bo oni na wagę sprzedają zależy jaki tort, jaki kawałek sobie zażyczysz. Wiem ze dakłas za cały tort wychodzi około 60zl a za rolade bezowa z malinami jakoś 37zl za kg
 
reklama
Mam wyniki, ale tylko spisane na kartce, wydruk jutro :baffled:
Oczywiście są świeże erytrocyty 5-10 wpw, do tego liczne bakterie i fosforany, no i leukocyty 2-5 wpw, więc tak granicznie (powinno byc ponizej 5, inaczej to jakaś infekcja)

Napisałam 2 godziny temu smsa do lekarki i pech chciał, że oddzwoniła jak akurat dzwoniłam do teściowej z życzeniami urodzinowymi, a teraz nie odbiera :baffled:
 
Do góry