reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Jestem zachwycona nie dość że mój fryzjer to super ziomus to mnie dopiescil do granic możliwości :)
 

Załączniki

  • 1412862720744.jpg
    1412862720744.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Doggi fajnie ze Cie tak fryzjer dopiescil tez chce! :-D ładne masz brwi :-D i pazury :-D w ogóle fajna dupa z Ciebie haha :-D


Jezyk :-o :-o daj szczawiowej!

Agulqa to niezle... No niestety ja też taki typ ze jak w domu coś źle to później się wyzywam na niewinnych :p
 
bada, u nas internet z limitem nie ma szans bytu, hulają na nim 4 lapki :-p Neostrada jest niezastąpiona u nas :-D

agulqa, łooo, niefajnie z mamą :-( Obyście się szybko przeprosiły :-D

Doggi, BOSSSKO!!! Podziwiam za odwagę z długością włosków :-D
 
Doggi, super! mnie już tyle razy po głowie taka krótka fryzura chodziła, ale jakoś ciągle odwagi nie mam. teraz w końcu zapuszczam, bo stwierdziłam, że po porodzie i tak nie będę miała czasu na układanie włosów. ale kiedyś tego dokonam :-):-):-)

gadałyście kiedyś o tortach od sowy i ja od kilku dni namiętnie o nich myślę. ile kosztuje taki kawałek?
 
* Doggi *- piękna fryzura ;)

* Nulinin *- my też neostradę wykorzystujemy :p wszelkie limity to w d.upe wsadzić :p ale my aż nad to internetowi jesteśmy :))

Pisałyście o świnkach skarbonkach my mamy taki specjalny słoik na czarną godzinę, która według mnie wypada średnio raz w miesiącu :p ale Robson pilnuje by kasa za często wyjmowana z tamtąd nie była ;)

Podczytuję z doskoku bo moja sis do mnie zajrzała z synkami i Jula jakiegoś wqrwa dostała :confused: i zaczęła bić chłopców :o

Teraz idę synowi w lekcjach pomóc, a potem może na zakupy się wybierzemy. Jak fajnie, że jutro już piątek
 
reklama
My też mamy neostrade i jestem mega zadowolona.

Wiecie dzisiaj chyba jest jakiś dobry dzień, bo nam męża wypłata wpłynęła też o 300 zł.większa :D
 
Do góry