reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Moja najstarsza córka miała 2,5 roku jak zaszłam w ciążę z Mają i rozumiała że będzie miała siostrę. Jak wróciliśmy ze szpitala z małą Julka siedziała w kąciku wystraszona i stęskniona za mną. Rozpłakała się a ja razem z nią. Po przytulańcach było lepiej ale bała się podejść do nosidełka gdzie był nasza kruszyna ale jak zobaczyła że malutka ma dla niej prezencik - ciasteczka to już było super. Julka pamięta ten dzień do dziś. Wtedy miała 3,2 lata a dziś ma już 7,6 roku.
Teraz z synkiem też pomyślę o prezencikach dla dziewczynek od braciszka.
Polecam ten pomysł gorąco.
Piszę wcześniej bo wstaję o 5.50 żeby wyszykować starszą do szkoły. Ja chcę już wakacje:-)
 
Dziewczyny mowilam że dupny dzień to nie dla mnie!! Komuś innemu dajcie!!

Cyprian na wieczór miał prawie 38 stopni, noc spokojna, a teraz ma 37. Do przedszkola oczywiście nie idzie, ale leki już mu daje i mam nadzieje że zdusze dziadostwo w zarodku i lekarza nie będzie trzeba.
 
Taka paskudna pora roku że się choruje. Mam nadzieję że synek się wybroni.
Zimno w nocy jakoś kaloryfery zimne i zmarzłam pod cienką kołdrą, dziś wyciągam zimową. Młodsza córka i ja mamy początek kataru ohyda.

Wczoraj włączyli nam w końcu po 2 tygodniach ciepłą wodę, co za luksus!!!
Wyłączyli nam bo prowadzą tramwaj do naszej dzielnicy i przy okazji wymieniali rury. teraz coś ludzie gadają że gaz mają nam odłączyć na jakiś czas a ja mam kuchenkę gazową :(
 
Ostatnia edycja:
karpanna, my też kupujemy prezent od Gucia dla Tosi :tak:

jeżyk, zdrówka!!!


U nas póki co Młoda się trzyma (tfu tfu tfu!!!), bo rok temu o tej porze już w domu z katarem siedziała :baffled:
Dobrze, że teraz NEOSINE i PULNEO są bez recepty! :-D
 
Karpanna pomysl z prezentami super, jakbym miala juz jedno to tez bym zastosowala ;-)

Jezyk zdrowiejcie!!!

Aa ja obudzilam sie z bolem glowy :-( mlody wczoraj fikal na przyjazd dziadziusia ;-)
 
Jezyk zdrówka dla syna!!!


Karpanna u nas tez zimno juz myślę o włączeniu ogrzewania a rok temu ten stan miałam dopiero w listopadzie :(


Nulini to ola rok temu dopiero w listopadzie zachorowała ale od razu zapalenie oskrzeli i antybiotyk ale to była jej jedyna choroba


A ja już się doczekać nie mogę jedziemy do Jeleniej Góry na usg <hurra> i na basen do cieplic
 
reklama
Do góry