reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Witam się wieczornie, okupant kompa wyjechał na ponad 2 tyg i znów sama zaliczam doła:( kurcze że to musi być coś za coś.
Renata nie wiem co napisać tulę mocno.
Żelka Ty maniaczko komputerowa, kiedy Ty masz na to czas hihi
Współczucia dla wszystkich haftujących, mnie na szczęście omijają i oby tak zostało:)
Nulini super że nadal się tak babeczki trzymają z forum, tylko pozazdrościć Wam kontaktu i zażyłości. Współczuję Ci z tą pracą jeszcze nerwy dodatkowe ale na l4 odpoczniesz:)
Aguś Ty tyjesz a jak na razie schudłam 1,5kg , ale wiesz Tobie na bank poszło w Fasolkę:)A brzuchy to pewnie wkrótce wszystkim nam urosną (oby:)))
Alecta ja to od kilku dni zabiłabym za krakersy, Mojego R chrześniak 1,5roku też uwielbia i się oboje opychamy hihi
Maadlen Ty to przodujesz z tygodniami i badaniami, jeszcze trochę i półmetek będzie:)
Doggi pamiętam Twoje pierwsze posty a to rzeczywiście już luty hehhe
Dziewczyny powiedzcie stosujecie jakieś kremy na rozstępy bo ja już się ich boję a mam duże skłonności do tego gówna:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
RenataT tule mocno, bardzo mi przykro :((

demollka2 ja się zawsze balsamuje po prysznicu jakimś syfem dla "pięknej skóry" teraz kupiłam kremy" mama friendly " ale stricte na rizstepyvnie, bo uważam ze nic nie warte ;)
 
ja w obu ciążąch smarowałam się zwykłą oliwką bambino i odpukać nie mam ani jednego rozstępu a jak szłam z synem do porodu ważyłam 98 kg szok
 
ja mam trochę rozstępów z wieku dojrzewania. Potem tyłam, chudłam i znowu tyłam i chudłam, oczywiście w ramach treningu rozciągającego dla skóry ;) może to trochę uchroni przed rozstępami.. ale krem zamierzam kupić, postawiłam na Mustele
 
reklama
Renata, nie mam słów by Cię pocieszyć. Trzymaj się ciepło.
Jak ja nie cierpię tego uczucia mdłości. Sama już nie wiem o mam jeść i ile mam jeść by było ok. Robiłam dziś swój przysmak z dzieciństwa - szyszki. Krówki rozpuszczone z margaryną, odrobiną kakao i wymieszane z ryżem preparowanym. Niestety nie mogłam się ich najeść bo mi tak cały czas niespecjalnie na żołądku...dzisiaj pogoda do bani to śpię na stojąco.

Co do rozstępów to też jakoś nie mam po ciąży, ale czytałam że oliwka to najgorsze co może być, nawet do smarowania dzieci. Podobno wysusza zamiast nawilżać i lepszy balsam...jak na razie i tak się niczym nie smaruję.
 
Do góry