reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
He, he kiedyś chciałam się spotkać z jedna dziewczyną z forum bb i ona mi powiedziała że najpierw musi mnie sprawdzić bo jej mąż powiedział że w necie to dziwni ludzie są i mogę jej coś zrobić. Myślałam że padnę:)
 
Ewi :-D:-D:-D:-D:-D przezorny zawsze zabezpieczony. Zdarzają się dziwni ludzie to fakt.
Ja z moimi majówkami z lubelskiego cały czas utrzymuje kontakt i się spotykamy raz na miesiąc, raz na dwa, ale to też dlatego że żadna nie mieszka stricte w Lublinie czy okolicach tylko w promieniu 40-100km :blink:
 
To fajnie. Ja mam tylko kontakt z dziewczynami z daleka. Ta która mieszkała najbliżej zdecydowanie nie była w moim klimacie, ciekawe czy mnie sprawdziła hehe. A była jeszcze jedna dziewczyna ale też kontakt się urwał.
 
Zelka juz blisko ale jeszcze daleko i stresu nadal jest:-). Ty też się nie obejrzysz a już będziesz miała 12 tc:-)a co będziesz sobie żałować wizyt, od przybytku głową nie boli:-)

Ewi tak no będzie takie ogólne:-) no ja myślę że nie będę musiała mieć takich inwazyjnych badany bo nawet jest ryzyko poronienia:-( a to słowo juz za dużo mówi.
 
He, he kiedyś chciałam się spotkać z jedna dziewczyną z forum bb i ona mi powiedziała że najpierw musi mnie sprawdzić bo jej mąż powiedział że w necie to dziwni ludzie są i mogę jej coś zrobić. Myślałam że padnę:)

Nawet nie wiecie, jakie historie wymyślali niektórzy mężowie przed naszym pierwszym zlotem ze Styczniówek 2011!
Wiadomo, że jechałyśmy na 2 dni i niektóre przez pół Polski, no ale bez przesady!
Teraz to już chyba żaden mąż się nie czepia, ale przed pierwszymi zlotami to takie były wymówki, że masakra!
A niektóre laski tak podporządkowane, że np. nie przyjechały na zlot, bo mąż nie pozwolił :no:
 
wiecie co pezez tydzień czasu przytyłam prawie 2 kg ale w przychodni pocieszałam się że tym że byłam najchudsza ha ha
choć sama chciałabym już mieć taki słodki brzuszek i czuć te kopniaki
 
reklama
Nulini mój był niezadowolony jak jechałam na zlot z gry ale powiedziałam że jadę i pojechałam. Też z noclegiem był i towarzystwo mieszane. Zaufanie to podstawa. Jak jechaliśmy do jednej dziewczyny z bb na 3 dni w góry to też marudził, miał mieszane uczucia a teraz często wspomina jak fajnie było. Sam jeździ na jakieś zloty z pracy gdzie zna może z 5% ludzi i ja nic nie mówię więc sam nie może za bardzo nawojować;)

maadlen w mojej rodzinie jedna kobieta robiła to badanie 3 razy, jedna ciąża nagle "znikła". Dziwne to takie było trochę. Ja mam swoją teorię na ten temat... Ja ogólnie jestem przeciwna takim badaniom bo co mi ono da? I tak bym nie usunęła.

żelka jak chcesz się ze mna spotkać to musisz przytyć bo nie wyjdę zza rogu bloku jak zobaczę chudzinkę;) ja przez starania i leczenie to wyglądam jak bambaryła:(
 
Do góry