reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Doggi ja miałam z wróżbami to samo-ze wszystkich wychodzila dziewczynka a lekarz powiedział ze raczej chłopiec;-)a najlepsze jest to ze kolezanka ktora mi wróżyła z obraczki tak sie przejęła, ze byla mocno urażona lekarską diagnozą płci; -) i wciąż liczy że wyjdzie na jej.... ;-)
 
Doggi ja miałam z wróżbami to samo-ze wszystkich wychodzila dziewczynka a lekarz powiedział ze raczej chłopiec;-)a najlepsze jest to ze kolezanka ktora mi wróżyła z obraczki tak sie przejęła, ze byla mocno urażona lekarską diagnozą płci; -) i wciąż liczy że wyjdzie na jej.... ;-)

To moja koleżanka ma tak ze jak widzi kobietę w ciąży ma przeczucie czy będzie chłopiec czy dziewczynka i nigdy się nie myli u mnie powiedziała ze chłopiec jak bum cyk cyk ale ja jej nie słuchałam no miała być dziewczynka i znów okazało się ze,Agata ma rację ;)
 
jezyk to możemy sobie przybić żywieniową piątkę. Tylko zamieniłabym brzoskwinie na nektarynki :-D:-D:-D

kasialka koleżanka się obraziła na bo sie jej wróżba nie spełniła :-D:-D

Mi wszyscy przepowiadają dziewczynę, z chińskiego też dziewczyna, a ja wiem że będzie chłopak ... więc kompromis, to Conchita Kiełbasa :-D:-D
 
jezyk powiedział mi :)) W rodzinie męża nie produkuje się dziewcząt (oni chyba nie mają żeńskich chromosomów w wyposażeniu :-D). Jakby się okazało, że dziewcze to cud nad wisłą pierwsza w rodzinie od chyba 30 lat :tak:
 
reklama
Do góry