reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

U mnie 15tc, a w szpitalu nie chciał podać mi płci na 3d, bo powiedział, że nie jest pewny na 100%, więc nie chce mi mieszać. Ponoć za 2 tyg będzie super widać, więc wtedy będę dociekać;)

Sama czuję i chłopca i dziewczynkę, nie mam żadnych przeczuć i zachcianek dokładnie tak jak z córą było.

bada
świetna tapeta;)
 
reklama
Doggi moze cos w tym jest. Ja po prostu jak w8dze e wszystkie rozowe tiule i falbanki to mi nieddobrze :p ale coz, bedzie dxiewczynka w dzinsach najwyzej :p no i imienia brak :p
 
reklama
agulqa wolalabys wszystko z zygzakiem McQueen i traktorami? :-D;-) W pewnym wieku dzieciaki same chca ciuchy wybierac. Ja tez wszechobecnego rozu nie trawie.

Ale tak sobie mysle ze jak u mnie bedzie chlopiec to ja sie chyba z czytaniem wykoncze. Nic tylko czytam o samochodach, strażakach, wozach policyjnych, koparach itp itd Strasznie monotematyczni ci chłopcy :-p
 
Do góry