reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
detektor wypróbowany. za 1 razem nic nie usłyszalam, tyko bulgotanie. nie zrazalam sie, bo juz bylam nastawiona, ze czasem nie slychac. zjadlam troche czekolady, odczekalam 15 minut i jak wydawalo mi sie, ze czuje fikolki mlodego, przylozylam tam detektor. i bylo pieknie bijace serduszko. dzwiek bezcenny i w jednej chwili przestalam miec jakiekolwiek watpliwosci co do zakupu. jeszcze maz i córka posłuchali. tak wiec po prostu jak czasem nie slychac, trzeba nie panikowac, tylko próbowac. tym bardziej, ze u mnie dopiero 14 tc.
 
nieobecna, tylko to nie takie proste. Reklamacja OK, tylko że dentysta jest przyjacielem rodziny, od zawsze robi nam wszystkim zęby i liczy baaardzo po kosztach. Poza tym ja się z nim na żadne zęby nie umawiałam, on zakomunikował, że 3 do zrobienia, jeden na wrzesień, więc jakoś zupełnie nie pomyślałam o tym, żeby się upewnić, który dziś robi... Tak czy siak napomknę w niedzielę dziadziusiowi o całej sytuacji i zobaczę, co on mi poradzi (bo to wieloletni przyjaciel dziadziusia). Ja na zwykłe mleko przeszłam chyba koło 2 roku życia, ale głowy nie dam, bo nie zapisywałam takich rzeczy i teraz nie pamiętam :-(

Elutka, czyli po raz kolejny się potwierdza, że ja mam po prostu trefną rodzinę, u nas na dzieci nikt uwagi nie zwracał :no: Dobrze, że ewentualną powtórkę z wesela zrobię za tyle lat, że już żadnych dzieci w rodzinie nie będzie :-D

AZA, oszczędzaj się!

jezyk, jeee! Ale się wybyczysz :-D


Wykończona jestem dzisiejszym dniem... Dobrze, że zaraz fajny film na TVNie, to się odstresuję ;-)
 
nieobecna, nie pamiętam dokładnie. Młody miał około 2 lat. Niestety wydaje mi się, że popełniłam wtedy błąd. Po wypiciu zwykłego mleka odbijało mu się, a z tym odbiciem całe mleko lądowało wszędzie dookoła. Młody zraził się i już nie chciał mleka pić...dałam się trochę namówić mamie bo "modyfikowane takie drogie". No i skończyła się wtedy przygoda małego z mlekiem. Bardzo żałuję, że tak szybko dałam się namówić na mleko kartonikowe. Teraz mało co je nabiału.
 
O Cage na TVN <3 Lubie go :-D... O i reklama -_-

Myślicie że mogę już coś czuć jeżeli chodzi o ruchy dziecka czy sobie wkrecam? :p
 
Dziewczyny no cieszę sie okrutnie, że tyyyyle wolnego. Zmęczona jestem pracą, a najbardziej cieszy mnie fakt, że pobede z chłopakami, jak będą wracać ze szkoły i przedszkola to ja będę w domu:)

Femme- a który tydzień bo na tel nie widze

Dziewczyny jak brzuch twardnieje to odpoczywajcie, dbajcie o siebie żeby nie skończyło się jak u mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry