reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

nieobecna, nie sprecyzowałam - na wesele ;-) U nas niestety nie było niemowląt, tylko dzieci od 5-16 lat, ganianie, brojenie, wygłupy, myślałam, że pozabijam :wściekła/y:

bada m., ja USG miałam już 5, a fotki 2, z czego na jednej kompletnie nic nie widać :baffled: Mam nadzieję, że to jutrzejsze USG to na lepszym sprzęcie :crazy:

perelka, podzielam zdanie nieobecnej - ten detektor to niekoniecznie będzie tak uspokajać, prędzej właśnie wpędzać w panikę...

Elutka, u mnie żaden rodzic nawet na chwilę się dziećmi nie zajął! Tańce, zabawa, alkohol, no bo przecież dzieci już na tyle duże, że się zajmą, a że broiły, to nikogo nie obchodziło :no: Gdybym teraz robiła wesele, to na salę bym z dziećmi nie wpuściła :no:

agulqa, ja mam moskitiery na rzepy, kupiłam na Allegro, tylko zawsze je oklejamy dodatkowo taśmą i nie ma bata, żeby się odkleiły :tak: Ja też jeszcze nie słyszałam serduszka, nigdy gin mi nie włączył :-(

AZA, super, że wsio ok! :-D


Dzisiaj pierwszy raz w tej ciąży poryczałam się tak, że aż mną targało...
Wizyta u dentysty, wiadomo, stresior.
U Młodej wszystko OK, dentysta nie widzi nic, co by mogło świadczyć o bólu, więc po prostu delikatniej zęby szczotkować.
Na mojej poprzedniej wizycie dent powiedział, że mam 3 zęby do zrobienia - prawa 6,7 i 8 na dole.
Szóstkę wtedy zatruł i robimy ją dopiero we wrześniu, a przy rozmowie ogólnej mówiłam, że ósemka to mi na nic, bo zęby ściska tylko, na co dent powiedział, że w ciąży się nie podejmie usunięcia.
Siadłam, od razu znieczulenie poprosiłam, bo każdy dotyk boli mnie jak cholera i jedziemy.
Trwało chwilę, 150zł.
Po zapłaceniu poleciałam do mamy do pracy, bo z nią wracałam do domu, macam te zęby i zamarłam...
ZROBIŁ MI ÓSEMKĘ!!!
Przy mamie trzymałam fason, ale w domu rozryczałam się na całego, nosz kur*wa mać, 150zł psu w dupę, bo chcę ten ząb usunąć!!!
Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zapytać, co robi i na którym zębie, bo jakoś tak zakodowałam, że ósemkę usuwam, to będzie robił siódemkę!!!
Robert mnie tylko opie*rdolił, że czego robię z igły widły, że bez przesady, bo 150zł nie majątek, ale to była moja kasa odłożona na wakacje!!!
Aż mnie trzęsie z nerwów
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
 
reklama
Nulini - bierzesz telefon w rękę i dzwonisz do dentysty. Najpierw grzecznie zwracasz mu uwagę, że zrobił nie ten ząb co powinien - składasz reklamację. To jest usługa, a każdą usługę możesz reklamować. (Mi się zdażało składać reklamację u fryzjera, u dentysty - też kiedyś zrobił nie tego zęba co trzeba).


Pytanie z innej beczki, do lasek, które mają już starsze dzieci. :) Powiedzcie mi proszę, w jakim wieku przeszłyście z mleka modyfikowanego (lub z piersi) na takie zwykłe z kartonu? Teoretycznie mówi się, że dziecko powinno pić mm co najmniej do trzeciego roku życia.. ale wydaje mi się, że to naciąganie na kasę. Wczoraj pierwszy raz dałam Młodemu normalne mleko (do tej pory miał tylko jako dodatek do ziemniaków, czy do budyniu), zrobiłam mu pół na pół z modyfikowanym i obserwuję. Ale znowu zaczęłam się zastanawiać czy to aby nie za wcześnie - ma 15 miesięcy.
 
Hm przy pierworodnej dawałam mm chyba do 2 r.ż. Teraz odkąd młoda porzuciła pierś w wieku 18m to w zasadzie nie daję jej mleka. Raz na jakiś czas kakao czy płatki chlipnie, a tak to raczej jako dodatek. Ogólnie nie szalejemy raczej z nabiałem.

Edit. Jak się obawiasz krowiego to może roślinne? Kokosowe, migdałowe, owsiane? Można kupić albo samemu zrobić ;)
 
Ostatnia edycja:
Jesli chodzi o szpitale ro domyslam sie ze mowicie o Warszawie? U nas jest jeden tylko ;-)

Nulini mnie cholerstwo tak wkuzylo ze wypieprzylam od razu :p
 
My się cycalismy rok i teraz mm ale tylko jako baza do kaszki, młody ma skaze i dostaje pepti a rak to sojowe... 15msc hmm niby po roku można, ale chyba bym poczekala jeszcze chwile...
Aza odkąd pamiętam był problem z zasypianiem. ..próby wycuszenia itd nic nie dają. .ale jest sukces Śpi!
Nulini na naszym ślubie nawet w miarę zajmowali się dzieciakami :-) co fo dentysty to też bym pewnie reklamowala, co on sobie myśli ?!
Ja serduszko słyszałam już 2 razy...i 2 razy mnie scisnelo w gardle...na samą myśl łezka się w oku kręci :-)
Agulqa o Krakowie tum razem :-D
 
elutka ja nie pomogę, bo moja śpi w dzień po 2-3godz. I nie było jeszcze dnia żeby sama nie zasnęła. Ale u nas rodzinne, ponoć wszyscy do 3-4r. spaliśmy bezproblemowo;) Niektóre dzieci bardzo wcześnie przestają mieć drzemki w dzień i chyba trzeba się z tym oswoić.

aza super, a jeśli macica obkurczałaby ci się to co?

nulini bosche!!!
 
DObra dojechałam do domu obiad się robi to mogę poczytać :-D ale wiecie co ? sorry ale nie mam siły odpisywać serio padam na cyce :-p wybaczycie mi chyba ten raz :-p


NULINI - reklamuj ! jak NIEOBECNA pisała to jest usługa masz do tego pełne prawo



Oczywiście nic sobie nie kupiłam :-p jedynie co to krem na rozstępy i farbę do włosów ciekawe co z tego wyjdzie jutro będę farbować ;-)
 
reklama
Kasiekz u nas problem polega głównie na zasypianiu samemu...bo czasem jak padnie to śpi nawet ponad 3h. Najgorsze jest to, że młody jest spiacy bo marudzi itd ale tak jakby wszystko go rozprasza. Zobaczymy jak będzie z kolejnym bobasem ;-)
Ja byłam na małych zakupach w niedzielę-młodemu kupiłam krótkie spodenki w c&a po całe 7,9zl i sobie dwupak getrow. :-D
 
Do góry