reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
heja.

ja codziennie wstaje o 5-6. zalezy. budzik usstawiony na 6 ale jakos ostatnio spac nie moge ;/

Moje ciąze.. 1 nieplanowana. ledwie sie znalismy z Ł, kto wtedy myslał o dzieciach?? druga, wpadka malzenska. Ł wyjezdzal za granice i tak sie zegnalismy ;), 3 powstala niewiem kiedy, bo w dni plodne nawet na mnie nie patrzył.. ale poronilam w 9 tyg. , a 4 z pelną swiadomoscią :)


ja biore tylko kwas foliowy.

biodro mi dretwieje. chodze i utykam. i calą noc noga i dlon mi dretwiały.
 
RenataT ja tak miałam z bioderm jakoś tydzień temu ale tak jakby od pachwin mi szlo ze skurcz łapał i musiałam kucac żeby rozciągnąć miałam to przez kilka dni (W sumie prawie tydzień) i w mocy tez mnie lapalo, ale na szczęście minęło . Wierzę że i tobie minie wkrótce :)
 
Jest i suwaczek.
Według USG jest 7. tydzień i jeden dzień, ale lekarz i tak liczy od ostatniej @ i wychodzi tak jak w suwaczku;)

Ja dziś nie wyspana, bo mojemu dziecku wychodzą czwórki, do tego ma katar i całą noc się wiercił, a ja razem z nim. Teraz też cały czas marudzi więc dokładając do tego pogodę wesoło nie jest. Dobrze, że M. został w domu.

Z polecenia lekarza witaminy biorę. Mam wykończyć luteinę i kwas foliowy, a potem już tylko witaminy.
 
Ja wstaje 6:50,albo 6:40 gdy muszę umyć włosy ;-) ale teraz w nocy spać też nie mogę.
Dzisiaj jak wracałam z pracy,na ulicy tak mi się zakręciło w głowie,że dobrze,że szłam z teściową i się jej złapałam,szok pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło ,ale ponoć to normalne w ciąży
 
Hey, ja miałam plan wyspać się dziś po nocce ale koleżanka zadzwoniła o 11, że za godzinę wpadnie na kawę więc z moich planów nici... Dostałam na nocce polecenie pracy w nocy z sobotę na niedzielę wiec zapowiada mi się super weekend...


Maksika
trzymam kciuki aby plamienie ustało. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała...

Gund trzymam kciuki za maleństwo. Mój kolega ma zdrowego 3-letniego syna po inseminacji więc z pewnością będzie wszystko ok.

Filipiamama gratulacje!!! Jesteś pierwszą szczęściarą, która zobaczyła serduszko, zazdraszczam :)))
 
Filipiamama cieszę się, że wszystko jest dobrze. Coraz bardziej nie mogę się doczekać swojej wizyty.

U nas jeżeli chodzi o wszystkie ciąże to z Nikola byla wpadka i to przy braniu tabletek, z Tymkiem ciąża planowana i udało się za drugim podejściem, a teraz udało się za pierwszym razem :-)

Co za pogoda. Jak wyszłam z psem to myślałam, że mnie zwieje...
 
RenataT ja tak miałam z bioderm jakoś tydzień temu ale tak jakby od pachwin mi szlo ze skurcz łapał i musiałam kucac żeby rozciągnąć miałam to przez kilka dni (W sumie prawie tydzień) i w mocy tez mnie lapalo, ale na szczęście minęło . Wierzę że i tobie minie wkrótce :)

U mnie to bardziej jakby w posladku coś kłuło. i lapie taki skurcz za biodro ze ledwie noge ciągne. A takie skurcze w pachwinach to tez mam. I jak kicham albo chce kaszlnć to musze sie trzymac za podbrzusze bo inaczej jak mnie zlapie to zegnie w pół. Z Oskarem tak mialam w ciazy. Tylko ze wtedy to hardcore byl bo mi dwie nogi odejmowalo i potrafilam osunąć sie na chodniku i tak lezec lub siedziec az czucie w nogach wroci. Do lekarza zawsze jezdzilam z Ł samochodem zeby nie bylo akcji ze mnie ludzie z chodnika bedą przenosić na lawke.

Bada, zawroty glowy mialam z O. w sumie chyba wszystkie objawy dolegliwosci i wszystko co najgorsze to ja mialam w ciązy z O. z F lajcik.

a i wczoraj mi sie w kosciele zakrecilo w glowie. ale to jak poczulam "zapach " kadzidła ;/ nigdy za nim nie przepadałam.
 
witajcie kochane ciężąróweczki moje wróciłam z zakupów oczywiście body czapeczki buciki są już ze mną w domu aż mi się nastrój poprawił :happy2: a co do do witamin u mnie to ja biore tylko kwas
 
reklama
Do góry