reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Hej kobitki!
Troche mnie nie bylo ale to dlatego ze we wtorek po pracy dostalam krwawienia. Bylismy w szpitalu, o dziwo przyjeli mnie bardzo szybko tylko ze nic nie zrobili bo to nocna zmiana juz byla. Tylko lezec, odpoczywac ach ale doktorek przynajmniej dwa tygodnie zwolnienia dal i umowil na wczesny scan, wiec dzisiaj o 14 bede cos wiedziec. Oczywiscie w domu zwiekszylam dawke duphastonu do 2x3 i na razie tylko takie lekko brazowawe plamienia. Wiec trzymajcie kciuki prosze:-)
 
reklama
Mi się wydaje ze my kobitki mamy tak ze możemy jakaś blokadę włączyć sobie ze im bardziej chcemy tym mniej możemy. A jak już się odpuści to pyk i gotowe. Z moimi 2 kol tak było starali się dzień w dzień, jakieś liczenie, sex z obowiązku nie dla przyjemności tylko żeby osiągnąć cel, i jak już się zniechęcili po dluuuugim czasie i zaczęli myśleć o adopcji poszło! I jedni i drudzy :)
 
maksika będzie dobrze! odpoczywaj!
filipiamama super, że wszystko ok i serduszko bije!

Ja witamin nie łykam. W 1 ciąży trochę, ale raczej w kratkę. W drugiej wcale. Staram się raczej mieć bogatą dietę. Teraz na to najlepszy sezon bo wszystkiego mnóstwo ;)
 
maksika- kciuki zaciśnięte :)

Pierwszy syn, to poszło szybko, od razu. Potem było poronienie i o Cypriana staraliśmy się ponad rok, ale to dlatego, że ja psychicznie się zablokowała, niby chciałam, ale byłam potwornie przerażona, że mogłoby się powtórzyć poronienie i tak się miotałam. Za to trzecia ciąża, hmm no cóż bez starania :-p

Filipamamm super że jest serduszko :)
 
witam;-)
szukając wszelkich informacji na temat wczesnej ciąży trafiłem na to forum i postanowiłem się zarejestrować i jak bóg da obserwować ten wątek do stycznia 2015.
Wraz z żoną jesteśmy w 5 tygodniu ciąży:-D bardzo się cieszymy, ponieważ od lekko ponad roku wiem, że jestem bezpłodny(azospermia) i nie ma szans normalne zapłodnienie w naszym przypadku nigdy. W końcu decyzja o inseminacji nasieniem dawcy, pierwsza i od razu udana;-)
Szansa na udaną inseminację jest dość mała, dlatego bardzo obawiam się poronienia, bo druga taka szansa może się już nie pojawić.
Pierwsza beta 848, jutro druga i mam nadzieję, że bąbel się rozwija prawidłowo:tak:
Termin wyliczyłem na 20 stycznie 2015;-)
Pozwolicie Panie, że od czasu do czasu zadam jakieś głupie pytanie, jak nie będę czegoś wiedział:-D
Pozdrawiam
 
gund powodzenia, trzymam kciuki żeby wszystko było ok! Pytaj o co chcesz. Sądzę że wszystkie odpowiemy na tyle na ile będziemy potrafiły :)
 
Witam u mnie też zimno, aż się nic nie chce
Maksika uważaj i dbaj o siebie:)
Filipiamama gratuluję serduszka jesteś pierwszą styczniówką z maleńkim serduszkiem:)
 
reklama
Filipiamama gratuluje serdecznie :-) to teraz rób suwaczek
Maksika trzymam kciuki i nie puszczam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:happy:
Doggi nie pisz proszę posta pod postem,tylko edytuj i dopisuj ;-)
Co do ciąż to:1 w trzecim cyklu starań,2 w drugim cyklu,3 w trzecim,ale po 5 tygodniach poronienie i teraz w pierwszym po miesięcznej przerwie
 
Do góry