reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Pewnie coś tam jeszcze podokupuję, bo się nie powstrzymam, ale nie ciągnie mnie już i teraz, bo ja nadal mam frajdę z kupowania Filipowi ciuszków. On jeszcze taki malutki;)
No i myślę czy przyda mi się wózek rok po roku.
 
Ja tam też myślę o zakupach,jak tylko wyjdę od lekarza to cosik maluszkowi kupie,a w szafie wisi malutka sukienusia,tak aby przywołać do nas malutką panieneczkę,a i licytuje na allegro spodnie ciążowe,a gondole do wózka kupiłam w lutym :-pbo mam świetny wózek 3 kołowy po Mikim i tylko gondoli potrzebowałam
To ja mam ubranka chłopięce,moje i jeszcze 2 letniego bratanka mojego i 2 bratanka męża,więc jakby co będzie wymianka ;-)
zresztą ja mam wszystko oprócz fotelika samochodowego
 
Ostatnia edycja:
agus123 a moze byc goraczka to oslabienie organizmu ,ale wazne ze jest ok teraz lykaj kochana tablety i postaraj sie odpoczywac jak najwiecej
 
Ja już jedne spodnie ciążowe kupiłam ;-) marzy mi się za to wózek X lander move. Mamy po młodym X landera xa ale tamten jest przodem i tyłem a xa już tylko przodem. Zobaczę na co mi się uda męża namówić :-p
 
Bez tytułu.jpg


taki wózeczek chcemy kupić jak wam się podoba zastanawiamy się na d zmianą kolorystyki tz tam gdzie jest zielony to będzie czarny a tam gdzie czarny to zielony
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 59
  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 33
Aguś uff no to najważniejsze że z dzidzią jest oki:) Mi na osłabienie i gorączkę gin kazał *spam* brać i jest git:)
Zazdroszcze Wam dziewczyny, na start nie musicie wszystkiego kupować. U mnie będzie pierwszy bobas a mam 3 starszych braci, czuje że zanim moim rodzicom powiemy to muszę im relanium podać hihi padną ze szczęścia:)
 
bada.m to ja ten wor ciuszkow na dziewczynke kupilam niedawno jak juz w ciazy bylam a niewiedzialm jeszcze zreszta ja duzo kupuje ubranek malusich i zbieram bo czesto w rodzinie jak nie rodzenstwo to kuzynostwo spodziewa sie bobaska wiec dobra ciotka sle paczke a ja je kupuje za grosze albo zbieram od znajomych tutaj albo pchle targi albo sklepy no i wlasnie ostatnio tak wyszlo ze mam z 5 rzeczy nowych dla chlopca a reszta dla dziewczynki cala sterta ..ale ja to wariatka jestem takze dzis chcialam juz kupic butelki sterylizator bo byly w promocji cudem sie powstrzymalam haha a obiecalam sobie ze zaczne kupowac po 6 miesiacu a dotego czasu to jak tak dalej bedzie skompletuje wszystko...
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży od razu wszystko kupowałam. W drugiej, która poroniłam podchodziłam bardzo ostrożnie do wszystkiego. Na wątku sierpniówek bardzo się nie angażowałam, suwaczek miałam późno i do końca nie napisałm nic w watku poznajmy się i się śmieję, że sobie wykrakałam. Dlatego teraz wszystko zrobiłam od razu a co...

Dziewczyny, założyłam wątek zakupowy, tam wzrucajcie wszystkie wózki, ciuszki itp....
 
Do góry