reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
witam sie dzisiaj ..jestem mega wypompowana niedawno wrocilam od rana do domku i tak poleglam na 5 min drzemke niestety obudzil mnie moj S telefonem...odebralam z apteki dzis te czopki i od dzis sie na nie przezucam..zjadlam dzis zapiekanke z ostrymi papryczkami ale mi smakowala a nigdy nie lubialam ostrego ..wiec chyba sie zaczyna ..jutro na rano do pracy a piatek nocka alez mi sie nie chce ...AGUŚ123 ciesze sie ze wszystko wporzadku z dzidzia :) ja tez sie strasznie martwie ale dzis bylam na zakupach i nie obeszlo sie bez kupna czegos dla maluszka :D
 
maya31 to ja tak jak lubię dość ostre jedzenie tak teraz nie mogę w ogóle! Zaraz mnie skręca, męczy dręczy :/ za to chodzi za mną w kółko chińczyk i sajgonki!! W görlitz mamy takiego pysznego mrrrrrr :)
 
a ja koncze 31 w tym roku i w styczniu rocznikowo 32 alez te czas leci a tu czekaja mnie jeszcze te male pampersiki hehe mam nadzieje bo juz przywyklam do tego ze bedzie nas wiecej ..ja tez sie nie chwale narazie ale to dlatego zeby nikogo nie nastawiac jeszcze jak bede miala pewnosc i bedzie ok to powiem..ja swoja rodzine widuje rzadko bo mieszkam daleko ale wiem ze ich ucieszy taka wiadomosc mama mi zawsze mowila ze bede miala 3 tak jak ona a tesciowa miala 4 ...ale u nas na 3 zostanie na bank ...powiem wam ze sie niedziwie niktorym ze mysla ze 3 to strasznie duzo sama tak myslalam do teraz hehe mialam 2 idealnie jak dla mnie a dzis sie ciesze ze jest inaczej:)
 
Agus super, że wszystko w porządku. Teraz się oszczędzaj :-) Kurcze tak nie mogę się doczekać swojej wizyty
 
Też się ciesze, że okazało się, że jest wszystko ok.
Ja z kolei ciągle piję maślankę lub kefir na zaparcia, chociaż zawsze pół szklanki może raz w tyg i więcej nie mogłam. Teraz mogłabym ze 2 wypić na raz. I rzodkiewki za mną chodzą ;-) a ja dziś pozwoliłam sobie na kebaba...uch, ależ mi było pysznie
 
ja tak sobie myśle że to krwawienie to przez tą wysoką temperaturę która trzymała mnie 2 dni no ale jestem dobrej myśli i dopiero tera poważnie myślę o zakupach choć wózek mamy już wybrany
 
bylam w H&M i mieli cudne rzeczy i nie moglam sie oprzec ale szukalam czegos unisex wiec kupilam czapeczke na zime i dwie takie normalne wiazane bo tu ciezko takie dostac zeby uszka przykrywaly 2 pary bodziaczkow z dlugim rekawkiem i komplecik na styl zabki malej,skarpetki 3 pary z napisami kocham mame i kocham tate i 100%slodki/ka i czapeczki takie ala smerfetki z tymi samymi napisami...oj a co do ubranek mam caly wor ale na dziewczynke cudne z nexta i innych firm wiec jak u mnie bedzie chlopak to sie z mamusiami dziewczynek chetnie podziele..ja juz nie moge sie doczekac kiedy tak oficjalnie bede mogla kupywac w zwiazku z plcia achhh uwielbiam zakupy hihihi
 
reklama
Aguś, dobrze, że dobrze;)

Przypomniało mi się z sajgonkami. Jak byłam w ciąży z Filipem tak mnie naszło. Był chyba listopad 2012, a mój mąż tak mi je dostarczał że do tej pory ich nie dostałam. A teraz znów mam ochotę.

A ja nie myślę o zakupach na razie, bo dopiero miesiąc temu wyniosłam pudło z rzeczami po Filipie;) Przecież on ma dopiero rok;)
 
Do góry