reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

agus globulki Pimafucin (6 dni), krem Pimafucort i wspomagająco globulki z kwasem mlekowym i hialuronowym Hexagyn Duo. Teraz już czuję poprawę, ale tak do razu nie ustępowało...
 
reklama
Ste witaj :))))

Dzieki za odpowiedzi z upławami, czyli to normalne :)

Agulqa czop to jak napisała Nulini taka galareta lekko zabarwiona krwią. Mi odszedł przy siusianiu. Jednak nie ma nic wspólnego z wodami bo one mogą się sączyć nawet jak jest czop. Czop może też wcale nie odejść a dopiero przy samym porodzie. Jego zadaniem jest zabezpieczenie dziecka przed bakteriami. Jeżeli pęknie Ci pęcherz płodowy to usłyszysz takie pyknięcie i wody polecą.
 
Ostatnia edycja:
Tak mi czop odszedł dwa tygodnie przed porodem i wyglądał tak jak piszą dziewczyny,galaretka z krwią.
Obiadem się robi, pogoda jest to trzeba potem trochę z dziećmi iść bo nie wiadomo jak długo potrwa to ciepło.
 
Miłeg babeczki
Witam nowe mamusie
Świadectwa odebrane,teraz jesteśmy w McD a później kino
Aza upławy mam najczęściej białe,a czop mi otdszedł i za 20 minut wody chlusneły
 
Bada no widzisz, jednym zaraz chlusną a innym dopiero na porodówce przebijają nawet po odejściu czopu. Widzę, że poród zaczęłaś tak jak ja, z pompą :)))) Na co idziecie do kina? My za tydzień chcemy iść na Transformersów :)
 
Dzięki za miłe przywitanie:)

Mi czop odszedł po południu, a rano zaczęły wody chlustać;) Maż próbował mi wmówić, że nie trzymam moczu bo na poród przecież za wcześnie;) A i czop u mnie to nie była galaretka z krwią, tylko wyglądało jak mocne mleczne upławy podbarwione brązową krwią, więc byłam pewna, że to nie to.

Ja do kina z córą planuję się wybrać na "jak wytresować smoka 2" w 3d. Mogą być fajne efekty;)
 
Ste a Twoja córa usiedzi w okularach ? Mój jest młodszy od Twojej o 2 miesiące i w zimie jak poszłam z nim na krótki film 4D to on zdjął okulary i siedział bez.
 
reklama
Pierwszy raz na filmie 3d byliśmy jak miała 2,5 roku. Wtedy wytrzymała do połowy filmu a drugą połowę bez okularów oglądała;) Drugi raz bylismy rok temu w wakacje i wytrzymala prawie cały film, dopiero jakiej 15 min przed końcem zdjęła. Może teraz się uda cały seans..Tylko ona zawsze była wytrwała w kinie/teatrze;) Na teatrzyk dla dzieci wzięłam ją jak miała równo dwa latka i jak się skończył spektakl to nie chciała wyjść i wolała "jesce raz jesce!":)
 
Do góry