reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
haj mamusie nareszcie wakacje synu świadectwo z wyróżnieniem brawo a ja czuje się świetnie i nawet zauważyłam że niekiedy zapominam o tym że jestem w ciąży nawt mam wrażenie że przestałam rosnąć a u was jak
 
Hej, ja to ostatnio nie mam na net wogole czasu. Jak mlody jest w domu to nic sie nie da zrobic z nim...

Azza ja tez mam takie "uplawy" chociaz ponoc w ciazy moze byc wiecej tego sluzu i to normalne.

Poslalam malego do zlobka dzisiaj bo w lipcu zamkniety jest a on ciagle sie pytal kiedy tam pojdzie. Kaszel mu prawie przeszedl to niech sie wyzyje a ja mam troche spokoju. Odespalam przynajmniej bo pobudka o 5:30 byla...

Ja nie mam zadnych przeczuc, zachcianek mam mniej niz poprzednio ale tak jak ostatnio odrzucilo mnie od slodyczy ( a to dla mnie nienormalne :) )
 
laski zapomniałam dodać odnośnie tego śluzu ja też mam go tone bez wkładek to nawet nie ruszam się bo po nogach by leciało pytałam lekarza powiedział mi że to jak najbardziej normalne gdyż tworzy się czop śluzowy a resztki wylatują także dziewczynki jak to określił mój małżonek jestem mokra i ciaśniutka :happy2:
 
agus ja tez zabezpieczam sie wkladkami, duze uplawy i w raze gdyby znow plamienie sie pokazalo. ja tam nie wiem jaka jestem ;) Ł ma zakaz zblizania sie ;)

dzis pobolewa mnie troche brzuch na dole i ledzwie... jesli chodzi o brzuch to nie sa to zadne skurcze, tylko takie jednostajne odczuwanie ze cos sie dzieje, ale nie uczucie ze macica rosnie... hmmm
 
Hej, witam się z rana :-D taki żart :cool2:ale faktycznie dziś obudziłam się punkt 11 dopiero...

AZA upławy to norma, ale jak mi powiedziała lekarka, powinny być bezbarwne i pachnące bo inne mogą oznaczać infekcję - ja teraz przy grzybie miałam wzmożone, ale towarzyszył temu świąd i pieczenie.

ste witaj :)

agulqa ja wczoraj miałam takie bóle jakieś dziwne wieczorem, sama nie wiem jakie, jakby właśnie skurczowe ale lekkie :( nawet wzięłam buscopan...

gratulacje dla wszystkich mam z okazji ukończenia roku szkolnego ich pociech :tak:

Ale miałam dziś sen - śniło mi się usg, na którym ginka mówi i pokazuje, że będzie dziewczynka :sorry2:to chyba przez te nasze rozmowy wczorajsze o płci
 
agulqa ja poprzednio i teraz tez, mialam klucia rozne, to wiezadla macicy sie naciagaja i takie nieprzyjemne jest uczucie. Moze u Ciebie to to tez? A ledzwia to mnie bola zawsze hehe
 
Też mnie brzuch pobolewa i nie jest to odczucie rośnięcia ;-) raz kłucie, raz tępy ból takie trudne nieco do określenia.
 
No i mamy wakacje! Trochę w szkole trwało ale na szczęście jakoś wysiedzialam.

Witam nowe mamy

Uplawy tez mam i też ginka mówi że to normalne, dopóki nie swedzi i nie piecze
 
reklama
Do góry