reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

To jest odwieczny problem pierworódek. Mi 2 tygodnie wcześniej czop odszedł a potem rano chlust wody :) To było najlepsze rozwiązanie bo nie musiałam się zastanawiać :)
 
reklama
Boże, pamiętam to! :-D Namiętne wypatrywanie czopa i codziennie pytania "czy to to" :-D Niestety mnie ani czop, ani wody nie odeszły, więc można rzec, że i teraz będę "pierworódką" :-D

Miałam jechać na teorię, słoneczko piękne, ucieszyłam się, że nie zmarznę.
I co? Po przejechaniu kilkuset metrów okazało się, ze mi się przerzutki zacięły - nie dało się wrzucić tych lżejszych, więc bez szans, żebym podjechała pod wiadukt.
Wróciłam się do domu i stwierdziłam, że to może znak, żebym dzisiaj na rowerze nie jechała i zamiast teorii - będę się opalać :-D
 
Nie mogę patrzeć w lustro, wyglądam jakbym ospę miała :( Nie wiedziałam, że na mojej twarzy jest tyle miejsca na pryszcze. :( Nigdy nie używałam podkładu bo nie widziałam potrzeby a teraz wstyd mi z domu wyjść :(

O to, to! Mam to samo... Cała w kropki, policzki najgorsze i pojedyncze w innych częściach... Też będę musiała chyba czymś to zatuszować :-D


Dziewczyny mam pytanie: czy macie upławy?

Mam, tzn mam dużo śluzu jak po owulce, u mnie to standard przez cały cykl i ciąże ;-)

Matura... też mnie matma ominęła na szczęście :tak: LO zrobiło ze mnie tępaka matematycznego

Poród... Moje pęcherze płodowe wyjątkowo mocne :-D Nie mogłam liczyć na taki początek porodu :-D

Miłego dnia, opalania, gratki dla zdolnych dzieci za piękne świadectwa :tak:
 
Kasiekz witaj ;-)

Mamablogerka o kurcze tez bym się wkurzyla nie cierpię takiego zachowania ze strony rodziców ze jednemu dają a drugiemu nic :no:

Nieobecna mam ten sam problem z cerą :-/ okropnie mi się porobiło... &&&& dla siostry daj znać jak jej poszło ;-)...o Doczytałam gratulacje dla siostry :-)

Miszka hej ;-)

AZA ja mam ale takie delikatne jasne wiec takie normalne chyba nie męcze się z tym bo to po sikaniu tylko wiec wkładek nie musze nosić póki co ;-)


Ja miałam od razu regularne skurcze wiec wiedziałam że to to :-D wody mi na porodowke juz odeszły ;-) a czop to nie pamiętam :sorry: :-D


Dzisiaj u młodej w przedszkolu przywitanie lata i takie trochę zakończenie przedszkola dla tych odchodzących wiec idziemy ;-) chociaż ja się nie czuje najlepiej :-/ gardło dalej boli i ta głowa -_- no ale najważniejsze że temperatury nie ma...

Ja zawsze do piątku czekam bo w piątek wchodzę w nowy tydzień :-D
Miłego dnia laski :-)
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Termin mam na 2.01, choć pierwszy poród był 2,5 tygodnia przed terminem, więc teraz może tez się tak zdarzyć. Wtedy powiłam córeczkę - październik 2009. Teraz prawdopodobnie syn - lekarz na USG powiedział, że coś mu się majta między nogami, ale na tym etapie /13 tydzień/ dziewczynkom czasami też coś się majta;)


Chciałam dołączyć do Was już wcześniej, ale dużo obaw miałam. O tę ciąże staraliśmy się 2,5 roku z dwoma niepowodzeniami po drodze. Do niedawna nie mogłam uwierzyć, że tym razem się udało:)
 
ste witaj! wiele z nas mialo przejscia przed ciaza lub juz w trakcie, ale wszystkie myslimy pozytywnie:)

dziewczyny sorry za 'glupie' moze pytanie, ale co to jest ten czop? pierwsze slysze o czyms takim ;p
 
Witaj ste, fajne info ze szansa na parke ;) ;)
Witajcie dziewczynki, spokojnego cieplego dzionka Wam zycze ;) skrobiecie, skrobiecie wszystko czytam. A jak przychodzi do odpisania to mi sie miesza wszystko. Skleroza ciazowa mnie dopada :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
agulqa, czop to korek, który zamyka pęcherz z wodami płodowymi :-D Żeby Ci wody odeszły to najpierw musi wypaść ten korek :-D PODOBNO zabarwiona na czerwono galareta :-D
 
Do góry