reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Kasia009 ze zwykłego mm przeszłam na ha , ale poprawa była mała i na chwilę , bo tam też jest białko MK tyle , że hydrolizat , więc wtedy wybrałam się do alergologa i zmieniła nam na kozie , bo jak mi wytłumaczyła, że młody ma wyniki tak złe ( IGE miał prawie 100 przy normie do 15 i 3 klasa alegrii na białko mleka krowiego w 6 stopniowej skali) , że Nutramigen nic by już nie pomógł, bo alergia już swoje szkody poczyniła, a poza tym młody mógłby nie zaakceptować już jego smaku, bo miał wtedy 8 miesięcy. Dostaliśmy leki i przeszliśmy na kozie mleko i jest spokój. Z tym też były przeboje, bo po mleku z kartonu wymiotował i po wielkich przebojach znaleźliśmy 20 km od naszego miasta kozę :biggrin2: i dopiero takie mleko się przyjęło :wink: Jeśli się okaże , że Twój synek ma alergię pokarmową to kosmetykami możesz tylko łagodzić zmiany, ale leczenie będzie konieczne- tak było u nas.
 
reklama
Nulini właśnie czekam na drugą klatkę i fajfus robi OUT!
A co do chodzenia to tak jak pisałam, Tymko zaczął chodzić jak miał 13 miesięcy ;)
Więc Igi spokojnie ma jeszcze czas.
 
Alecta, gratuluje I tu Twoich styczniowiatek :) a tak serio to teraz musisz sie pobawic w sexera I porozfzielac te mlode tez, bo one miedzy soba tez beda sie bzykac.

Nulini, ja N filmimow nigdzie nie wrzucam, bo konta na yt nie mam a z fb w tel nie da rady. Mysle ze nie ma sie cxym przyjmowac. Sposrod dzieci moich znajomych na przed roczkiem tylko chodzili jego najlepszy kolezka I zona ;) reszta raczkuje albo przemieszcza sie dupka po podlodze.
A jak tam Igi, bo piszesz o chorobie. To cos dlugotrwalego czy takie jednorazowo wycxyny wieki temu? Cos sie z nim dzialo zlego od tego czasu cxy cisza?
 
Zdrówka dla Wszystkich:happy: chorych przewlekle jak i tych przeziębionych

Co do chodzenia to u nas w rodzinie szybko (9-10 m) ale dzieci szwagra dopiero 14-15 m ;więc sprawa indywidualno -genetyczna:-D
Zębów G ma na pewno 16 albo więcej bo nie da sobie już zaglądać ostatnio

Mój Mikołaja bardzo chce mieć szynszyla, ale odmawiamy uparcie :tak:

Miłego dzionka :yes:
 
Bada, moj ostatnio protestuje za kazdym razem kiedy chce mu umyc zeby, o zagladaniu w paszcze juz nie wspomne. Mycie zebow to jeden wielki dramat
 
Indi, Ignaś jest diagnozowany pod kątem padaczki, za tydzień we wtorek jedziemy do kliniki do Warszawy na badania, mamy leki przeciwpadaczkowe i w ogóle horror...
 
Moje dziewczyny pierwsze kroki stawiały po skończonym 13m. Dla mnie to było coś oczywistego, nawet nie myślałam, że można wcześniej hehe.

Alecta hodowlę otwórzcie :D

Nulini kciuki za badania!!!
 
reklama
Nulini &&&& aby było dobrze

alecta ja dziś chciałam skakać z okna :rolleyes2: tak mi G dał popalić :sorry:ale poza tym jest najwspanialszy :-D

Indi G też przestał lubić myć zęby :oo:
 
Do góry