reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Zosi i mamy Dagi27 :happy: oraz Kubusia i mamy Marcioszek :happy::happy:

Spóźnione życzenia dla Nikodema i aob66
:happy:

Miłego dnia :biggrin2: i przyjedźcie coś wyjeść, bo mam mnóstwo jedzenia po urodzinach:laugh2:
 
reklama
Sto lat dla Zosi od Dagi27 i Kubusia od Marcioszki :)
Szkoda, że się nam forum posypało...tyle wspaniałych wspomnień :))
Wykąpałam młodą w Emolium, nasmarowałam balsamem, dałam zyrtec i zobaczymy co z tego wyniknie. W dotyku skóra bardzo niefajna, krostowata. Chyba muszę kategorycznie odstawić mleko i zobaczyć czy jej przejdzie. Mogłaby już przestać cycolić szczerze powiedziawszy ;)
 
Najlepsze życzenia dla roczniaków!


U mnie ostatnio czasu brak.
Młody miał kilka słabych nocy przez zęby i przestawianie sobie dziennych drzemek. Ale dziś był luksus, bo chyba tylko 2 pobudki na cycy i spał dalej.

Udanego weekendu ;)
 
Sto lat dla Piotrusia i mamy Jenn oraz Majeczki i mamy Unity.

Miłego dnia :happy:
U nas Mikołaj chory,myślę, że to angina ,bo gardło zawalone i gorączka :rolleyes2: do lekarza mamy na 10:30
 
bada, no to zdrówka dla Was. Oby się nie rozeszło...

Sto lat dla naszych małych solenizantów, Majeczki Unity i Piotrka Jenn :)

U nas nocka bez zmian. Ciągłe pobudki. Chociaż tyle, że obyło się bez nocnego wariowania, a tylko cucyś i spać. Jak ja zazdroszczę tym, którym dzieci przesypiają całą noc...
 
Witam dziewczyny.
Długo mnie nie było, ale przeczytałam wszystko. Na facebookową grupę dalej nie wiem, jak się odstać, zgodnie z instrukcjami zostałam znajomą Nulini, ale chyba nadal w grupie nie jestem.
U nas już po roczku, dziękujemy za życzenia.
Majeczka chodzi od jakiegoś czasu, nie mówi nic konkretnego, głównie po swojemu. Zęby dopiero 4 i to wyszły niedawno, w okolicach świąt i Nowego Roku.
Od około końca września ma katar, pediatra mówiła, że to przez zęby, ale zęby wyszły a katar nadal jest, dodatkowo powiększone węzły chłonne przy uszach. Byłam z nią kilka razy u lekarza z tym katarem, idę jeszcze raz i jak coś to zmieniam lekarza. Katar nie jest chyba alergiczny bo jest gęsty i zielony.
Poza tym nocy wciąż nie przesypia:frown:
 
reklama
Do góry