reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

U nas dzisiaj byla babka ze sleep clinic I to co mi mowila I co przecxytalam w tych materialach, ktore mi zostawila pozostawia mi jakas nadzieje. To ma jakis sens, postaram sie nie wymieknac I postepiwac wg tych metod. Narazie udalo mi sie sprawic, zeby usnal bez butli, wiec jest pierwszy sukces. Trzymajcie kciuki, zeby Sue udalo
 
reklama
Łeee to nie jesteście same, z tym że ja się nauczyłam już jakoś w takim trybie funkcjonować. U nas też pobudki co godzinę po smoczek, ale koło 2 już płacz taki, że albo śpi mi tylko na rękach albo jak zechce to zasypia na mojej poduszce w pozycji na łyżeczkę a jak chce się obrócić plecami to zaraz się budzi. Teraz mogę sobie pozwolić na takie branie go do łóżka, bo mój mąż ma nocki, a tak to wstajemy na zmianę...

U mnie się teraz pojawił problem picia mm. Nie chce praktycznie w ogóle pić, jak wypije łącznie 150ml na cały dzień (ok3 karmienia) to i tak sukces
 
Kasia, moj sobie mleko calkiem odwidzial, jedynie co to w kaszce, albo z platkami. Za to nadrabia innymi rzeczami, wiec sie nie martwie.
 
E to u nas podobnie, tylko zamiast smoczka jest cyc. Jak się za bardzo rozbudzi i chce się bawić to zostawiam, chyba, że się domaga obecności... A potem jak wykończony to cyc i śpi dalej.
 
Ja czasem wstaje tylko żeby smoczek podać jak słyszę, że Lili coś stęka (no ok, Ł wstaje zazwyczaj podać :p )

Za to dzisiaj masakra w nocy.
Tymko coś płakał, kaszlał strasznie i ogólnie się nie wyspaliśmy, bo ciągle pobudki.
No i Lili się coś pomyliły godziny, bo nie śpi od 5:30!!!!!
Tymko też już wstał, Nikola to standard, bo zaraz do szkoły jedzie, a ja wypiłam kawę i nadal czuję się jak zombie:confused2:
 
Ja mam mega problem, bo mi Młody pić mleka z butli nie chce :wściekła/y:
Herbatkę pije, a mleka ni ch.uja :wściekła/y:
I mnie szlag trafia, bo muszę w miseczce rozrabiać z kaszką, żeby było gęściejsze :wściekła/y:
Butlę pożerał raz dwa, a zanim zje 210ml mm z kaszką łyżeczką, to wieki mijają :wściekła/y:
Na szczęście mleko je tylko o 7 rano i 19 wieczorem ;-)
 
Nulini, moj nie chce ani z butli ani z kubka.

Pierwsza noc bez nocnego karmienia za nami. Obudzil sie o 12, darl sie jak opetany OK godzine, smoczek nie pomagal, wkoncu zasnal. Potem o 6. Tez nic nie pomagalo. Zrobilam mu kaszke o 7 to jasnie pan nawet polowy nie zjadl. Od 6 do teraz nawet oka nie zmruzyl. Nie mam do niego sily totalnie.
 
alecta zdrówka dla dzieci :happy:

Indi &&& za udaną naukę :happy:

To u nas głównie nadal butla z mm i kleikiem króluje, obiad czy zupa to po 6-8 łyżeczek tylko więc trudno żeby się tym najadał :-p

Mm je 2x w nocy i w dzień przed każdą drzemki czyli 2-3 razy po 150 -180 ml
 
reklama
Do góry