reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Młody lubi porzeczki czerwone, skubany, krzywi się jak przy czystej bez popitki, ale wciąga dalej i nie wypluwa :-D
I za śliwkami, takimi w całości, przepada, wysysa miąższ, tylko skórę zostawia ;-)
 
reklama
Nam idzie drugi ząbek cały czas, dzisiaj od 10 rano masakra jakaś od 9 do 19:30 spał tylko pół godziny, wieczorem był tak zmęczony, ale też nie chciał iść spać, paracetamol i dentinox nie działał... Koszmar jakiś.
Za to w środę ja do pracy na 11h a mój W. musi sam zaliczyć rehabilitację i szczepienie z małym, już mu współczuję...
My jesteśmy na etapie sucharkow, mam nadzieję że dzięki temu będzie lepiej z przebiciem się ząbków, bo to jedyna rzecz, która nam dzisiaj pomagała... Nawet gryzaki nie sprawdziły się...
 
Kasiu łączę się w bólu, u nas dziś tez masakra do 16 od rana darcie, płacze, kweczenie a to z powodu zaparcia kolejnego i znowu czopek poszedł w ruch i kupsko wyszło...a śniadanie to o 13 jadłam...ech...noce dalej z conajmniej dwoma - trzema pobudkami...
Mam wrażenie, ze forum umiera...a szkoda.....
Ja mam luz, bo starsza wczoraj teściowa wzięła na 2 tyg nad morze do Wladka:) ta to ma wakacje! Policzylam, ze, w lipcu w sumie w domu była tylko 5 dni i 4 noce...
Kładę się do podusi i idę lulu! Dobranoc
 
U nas całe dnie darcia to norma...
Zębów na horyzoncie brak, z resztą Tosi górne jedynki też wyszły 3 miesiące po dolnych, więc mamy czas.
Nocki to wciąż koszmar, co prawda mleka już nie je, ale budzi się na picie...
 
Witam. Zmieniając temat, mogłybyście napisać co w ciągu dnia podajecie swoim brzdącom do jedzenia i ile tak mniej więcej, bo jestem totalnie ciemna w tym; odnoszę wrażenie że chyba zbyt często w ciągu dnia dostaje mleko, niż coś innego pomóżcie :-(
 
Witamy :-)

Mój dostaje raz dziennie po cycu jakieś warzywka czy coś, czasem wcale jak mamy gorszy dzień, a czasem coś jeszcze do pociumkania. Ogólnie to u nas mleko 99%
Cycamy na żądanie ale to tak mniej wiecej 5-6 dłuższych karmień plus kilka ciumkań, no i w nocy 2-4 razy..
 
Ostatnia edycja:
U nas o 7 180ml mleka, o 11 100ml kaszki na gęsto, przed 14 180ml mleka, o 17 pół sloiczka obiadu i po 19 180ml mleka z kaszka ryżowa.
W nocy nie je, ale wypija czasem 200ml wody.
 
Nasz ma o 7 zazwyczaj kaszke albo jogurt, albo platki albo w ogole cos nowego, OK 10 mleko 150 ml, 13 obiadek, 17 mleko albo kaszka albo owoce/warzywa, 19 mleko 150 ml I w nocy OK 4 mleko 90 ml. Moj poki co niereformowalny jest I w nocy nie da rady go oszukac woda ( wody samej I tak nie pije, musi byc z czyms zmieszane)
 
reklama
:happy: u mnie jak u Megami głównie mleczko króluje z tym,że nie z piersi ;-) 1-2 razy dziennie próbujemy cosik innego zjeść,ale Gniewko nie zawsze jest chętny,dziś np. pluł a później zwymiotował jabłkiem,bo nie będzie jadł i tyle :-pcoś trudna ta droga jest u nas ,ale cóż.
Noce nadal beznadziejne,a nawet gorsze niż poprzednio,za to na 7 miesięcy zaczął robić kosi-kosi i sam potrafi usiąść ,więc w sumie dobrze się rozwija ;-)w nocy je i pije :tak:
jak poszłam na wesele to dał ojcu czadu ,tak Go brzuszek bolał
 
Do góry