reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

My we wrześniu dopiero dwa wesela mamy, w tym na jednym mój W. jest świadkiem. A też już bym gdzieś poszła potańczyć a tak to tylko w kuchni przy robieniu obiadu sobie potuptam i z małym na rękach do telewizora :p idę zaraz na plotki do sąsiadki z Miloszem, bo w domu nie ma co robić..

Miłego dnia!
 
reklama
A u mnie żadnego wesela na horyzoncie :-( Nic a nic :-(
Za to na wczasach spadła na mnie cudowna wieść - komunię chrześniaka mam jednak dopiero w 2017 roku :-D:-D:-D
 
Nulini teraz to już nie wiadomo co kupować tym dzieciom albo ile w kopertę włożyć... Teraz to niektóre dzieci dostają więcej kasy na komunie niż na wesele się daje...

My jedną komunię w tym roku mieliśmy mojego chrzesniaka a następną chrzesnicy mamy dopiero za 5 lat...
 
Ja na chrzciny dałam prezent zamiast kasy i miałam wrażenie, że się rodzice dzieciaka na mnie obrazili :baffled:
No ale sorry, na co liczyli biorąc na chrzestną gówniarę???
Teraz też nie dostaną Bóg wie ile, bo sama mam dwójkę dzieci i wolę na nie wydawać...
 
Ja jestem po trzech komuniach już na szczęście. Jeszcze tylko synek siostry ale to komunia za kilka lat dopiero :)
Niestety weszłam już w etap wesel.
Mój najstarszy chrześniak ma już 22 lata a chrześnica starsza 19, i młodsza 18.
Albo ja taka stara jestem albo wcześnie zaczęłam z chrześniakami :)

Chyba muszę zacząć oszczędzać na ten cel :)
 
Ojej jak.tu cicho aż mi się echem odbija...
Jestem oczywiście codziennie, ale nocli źle gdy rozszerzam dietę, zaparcia, bóle brzucha, darcia, brak snu.....lipa padam...,zamiast kup to robi kozie bobki, w środę lekarza mam bo juz nie wiem czym ja karmić....
Po wczasach z dwójka dzieci bardzo dobrze o dziwo! I wycieczki były, auto, góry, nogi, stek, wyciąg górski..szok i wyspalam się, bo o 22 juz chodziliśmy spać; p
Dobrej nocy!
 
U mnie wszystkie komunię przed nami. Dopiero jedna była u mojego syna. Ale u chrzrsniakow się dopiero rozkreci.

My się meczymy z zębami. Taka maruda od dwóch dni że szok. Tyle dobrego że nocki przesypia, bo bym się wykonczyla.
 
Hej :)

Nulini, masakra, wspólczuję objawów poszczepiennych.

Ja u swoijej chrześniaczki komunie zaliczyłam 2 albo nawet 3 lata temu ;) teraz tylko chrześniaczka męża.....

U nas w porze obiadowej jest masakra , żadnych warzyw mały nie chce jeść, mleka też nie tylko owoce-najlepiej banany+jeszcze jakiś owoc z biszkopcikiem-to wcina wszystko wtedy. Będę po mału schodzić chyba z nocnego karmienia. Wyczytałam, że lody dajecie-jakie? Jaką kasze manna dajecie dzieciom? Taką zwykłą? Chciałam do mleka odrobine małemu dodać to mogę taka zwykłą nie żadną tą dzieciową? :D I ile dać?
 
reklama
My chrzestnymi nie jesteśmy póki co i chyba prędko nie będziemy :sorry:

Mysza współczuję problemów brzuszkowych przy rozszerzaniu. Może podawaj coś rozwalniającego? Śliwki może?


U nas na szczęście ok, po brokule jakby bardziej zwarta kupka, ale nadal taka typowo niemowlęca, żadne bobki czy plastelinki. Dziś jadł cukinię ;) O dziwo niewiele było na podłodze. A jak dałam mu arbuza to go wykrzywiło, ale po chwili już wciągał i oderwać się nie chciał :laugh2:

Suseł my też niedawno na weselu byliśmy. Z dziećmi, dzieci popadały i spały w pokoju. A młody w międzyczasie w wózku na sali :-)

Mommy to wybredne dziecko :-D A co się dziwisz, słodsze lepsze, cukier uzależnia ;-) Może spróbuj przez jakiś czas podawać tylko warzywa albo samo mleko, aż się przekona?
Kaszki jeszcze nie podaję, ale chyba na pierwszy rzut jaglana pójdzie, pewnie z jakimś owocem.
 
Do góry