reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

indi tak wlasnie myslaam zeby pil sobie zupke z tego, naczytalam sie opini o cudownosci tego kubeczka ale naszczescie otworzylyscie mi oczy :)

dzis Tymus konczy 6 miesiecy no i naszczescie wychodzimy ze szpitala, mam nadzieje ze to bedzie fajny dzien.
milego dnia dla wszystkich!
 
reklama
hej:)

ja mam po starszaku doidy. kupiłam w sklepie razem z książką o blw i bez przesyłki kosztował te 3 lata temu jakieś 24 zł. ale trochę zdezelowany, bo chociaż starszak bardzo szybko załapał picie z normalnej szklanki/kubka (doidy ma ścięty bok, żeby m.in. dziecko mogło widzieć co pije, nie przechylając kubka i nie rozlewając przy tym napojów), a doidy służy nam do tej pory do robienia latte :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:, także w pełni wykorzystane 24 zł ;D. o jego dzialaniu nie mogę się wypowiedzieć, bo młody zdecydowanie częściej korzystał z lovi360. dla córki nie kupię nowego doidy, bo wiem, że nie ma takiej potrzeby. mam za to dla niej przygotowane już nowe lovi360, bo te niekapki dla mnie są super :tak::tak::tak:


u nas pierwsza marchewka została podana. nie czekałam do 6 miesięcy, bo młoda ewidentnie pcha się do jedzenia, więc od 4 dni powoli wprowadzamy pokarmy stałe (my nie blw). a od tygodnia zaczęła raczkować, więc tak jak już Wam wspominałam jakiś czas temu, że ściga się z bratem... udało jej się :rofl2:. młody miał 6,5 miesiąca jak zaczął raczkować. młoda 5,5. ale nie siedzi jeszcze. próbuje, próbuje, ale jeszcze widać, że za słaby kręgosłup. sama jej nie sadzam. czekam aż dojrzeje ;-);-)


zębów dalej brak ;-). ale w nocy śpi okropnie, więc może coś jest na rzeczy (w sumie już taka pora na zęby, więc kto wie).

i tak dzień za dniem ucieka, ech :-(


miłego dnia Laski!
 
Patrząc na to ile kasy się wydaje na pierdoły, można i na diody wydać, szczególnie gdy ktoś przekonany i ma pomysł co z nim robić ;-)

licja super, że już w domku!
Sprite silna dziołcha z niej :-D gratki! U nas też najpierw raczkowanie było. Pamiętam, jak się obawiałam, że 6m a on nie siedzi i co z blw będzie... Ale jak przy tym raczkowaniu w końcu usiadł tak ruszyła lawina. Kilka dni i wstawanie, doskonalenie raczkowania, próby przesuwania się na stojąco i teraz to dupa ciągle w powietrzu. :confused2: Wszędzie go pełno, spokoju nie ma. Mam przez to wrażenie, że jest starszy (gabaryty też w tym pomagają), co jeszcze bardziej dołuje gdy myślę o upływającym czasie :rofl2: No ale duży bobasek też jest kochany.

Od kilku dni mamy koncerty "tata tatata ta tatu ata", a dziś to i nawet w nocy :sorry:
 
Sprite, no Hana wymiata, chyba z forumowych dzieci wiekowo najszybciej zaczela raczkowac.

Megami, Marko juz wyglada jak taki roczny facet ;)

Ja nawet nie mam sily pisac. Nie wiem co z moim sie stalo, ale jak juz nocki byly OK, budzil sie raz, nawet kilka razy zdarzylo mu sie nie budzic wcale, tak ostatnia noc to byl jakis koszmar. Chyba 4 pobudki mial I darl sie jakby go ze skory obdzierali. To nie na moje nerwy :(
 
U nas nocki też znów koszmar, wybudza się, nie chce usnąć, gada, wrrrr! :wściekła/y:

Nie siedzi sam, ale jak się go lekko podpiera, to łapie pion.
Nie raczkuje, nie pełza, więc jest w tyle za siostrą, która mając pół roku pełzała już swobodnie po pokoju.
Nadal 2 zęby, na więcej się nie zanosi.
No i je już wszystko, nawet nie papki, tylko zupki i dania z grudkami, chociaż zdecydowanie woli deserki, niż obiadki (najgorsze są brokuły, a feeee).
 
My byliśmy dziś na kontroli u neurologa ,wszystko w porządku,ładnie sie podpiera.a to niższe napięcie mięśniowe wynika z tłuszczyku,sama w sobie jest drobna tylko trochę otłuszczona.kolejna wizyta za 3 mc,mamy kontrolować rozmiar główki też.Nulini Jagoda już też z grudkami wcina,woli nawet niż gładkie.a z takich normalnych rzeczy jadła już chleb,chałke,maliny i brzoskwinie.
 
reklama
Suseł super, że wszystko ok!

Marko 38stopni. Właśnie cycujemy. Mam nadzieję że noc będzie spokojna..
 
Do góry