reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Oj faktycznie tutaj cichutko, ale to pewnie wynika to z tego że dostęp na fejsie jest prostszy i fotki można wrzucać od ręki.
Ja również dołączam dzięki uprzejmości NULINI (dziękuj), ale tutaj z tego co widzę więcej się pisze, opowiadamy o wszystkim, jak nam minął dzień nocka itp. więc mam nadzieję że ktoś tu ze mną zostanie :-)
 
reklama
miłego dnia :happy2: też mam cichą nadzieję,że czasami będziecie tu zaglądać ;-)

dzisiaj przestawiamy zegarki mam nadzieję,że dostosują się nasze maluchy,bo ja chciałabym,żeby G po zmianie wstawał o 7 a nie o 6 jak teraz:-p:-p
 
Izuchna, Bada, ja bardzo lubie to forum I juz sie przyzwyczailam, wiec na bank zostane. Tez dopiero teraz dolaczylam do fb grupy I dopiero musze sie rozejrzec co I jak I kto jest kim :)
 
Ja też lubię BB. Nawet bardziej niż FB. Tam nie ogarniam tego wszystkiego. Wolę tutaj. Teraz w ogóle mam czasu niewiele. Pogoda jest to korzystamy.

No i w końcu mamy termin chrzcin. 11.04 :D trzeba będzie zrobić się na bóstwo. ;)
 
No właśnie aktywność na.forum maleje bo przyszła wiosna a.dzieci coraz większe i coraz więcej nas absorbują a jak wisialysmy na cyckach i nie spałyśmy po nocach to i więcej bazgrałyśmy.
Dzisiaj wybraliśmy się na zakupy do galerii i Alicja wytrzymała prawie 3h bez cyckania ale pod koniec musiałam juź zapychać ją smoczkiem bo marudziła ;(
jezyk - fajnie że.macie już termin my jeszcze nie mamy jeszcze, a impreza to raczej dla nas przykry obowiązek niż przyjemność.
U nas dzisiaj okropna pogoda deszcz ze śniegiem :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Młody zasnął na nocny sen już któryś dzień z kolei SAM :D

My dziś też na zakupach, wytrzymał 3h i jeszcze w domu cierpliwie (!) zaczekał na cyca :-)
Chrzcin jako takich - przyjęcia - nie robimy. Po Mszy zjemy obiadek, wypijemy kawkę, świąteczne ciasto, sałatka.
Dzieciaki śpią, ciszaaaa :-)
 
Do góry