reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Dzień dobry!

No my dzisiaj nocka super. Dorianek 8 h ciągiem przespał ,nie wiem co mu się stało. Trochę nam się poprzestawiały godziny karmienia przez to z czego niekoniecznie jestem zadowolona. Od dziś wg. opakowania powinien jeść 150ml x5 dziennie ale niezbyt to widzę.... Nie chce jeść więcej niż teraz je i tak mu dobrze chyba.

Dzisiaj zimnooo... wiatrzysko okropne.... Wczoraj prawie 13km zrobiliśmy w 2,5h i dziś powtórka z rozrywki ;-)

PS. też jakies zmiany na buźce mały dostał i nie wiem co to... Jedna lekarka machnęła ręką a 2 maść przepisala... Tylko na policzkach ma...
 
reklama
To u nas słabo dzisiaj,brzuch ja meczył bardzo.spała 6,5 godziny potem pobudka na godzine i stekanie,potem kolejna po 2h i tym razem 2 h wrzasków.zasneła o 7 i wtey sie starsza obudziła...ledwo żyje...dobrze że pogoda benadziejna to nie musze spaceru zaliczać.
 
No Franek też potrafi 6 h przespać.
Dziewczyny wszystko się zmieni, unormuje. Jeszcze będziecie się z tego śmiać. Naprawdę.

U nas dziś mrozno ale slonecznie.

Mamy chrzestnego bo nie wiem czy się chwalilam. Ale ciągle się zbieram żeby iść do księdza. Na samą myśl mnie telepie.
 
U nas 5 h to spanie od wieczornego karmienia do pierwszego nocnego ale z nich aż tak się nie cieszę bo i tak nie śpię tylko latam ;-)

Dzisiaj 14km zaliczyłam w 2,5h.... Pęcherz mi pękł po drodze który zrobił się wczoraj :dry:


Dziewczyny jak robicie? Najpierw jedzenie i później kąpiel czy najpierw kąpiel i jedzenie? Chciałam dziś małego przestawić na 5x150ml ale nie da rady. Za dużo dla niego na raz , po rozrobieniu ok 160ml wychodzi więc lecimy starym schematem...

We wtorek dzień dla mnie... Najpierw rano zamiast spaceru na siłownie, później Bydgoszcz i Poznań zaliczam.... :szok: Szlajam się więcej niż przed ciążą i w :-D

Jezyk my z pójściem do księdza się nie spieszymy tzn. ja, u nas to i tak chwila moment z załatwieniem a chrzestnego mamy już od dobrych 6 lat wybranego :-D
 
Mommy, moj dopiero 90 nauczyl sie pochlaniac na raz, wiecej nie daje rady. Dlatego tak czesto jest glodny, bo zamiast zjesc wiecej to co chwila je ale mniej.

W ogole co tak ostatnio sie cicho na forum zrobilo?
 
U mnie ABSOLUTNY MAX to 4 godziny snu :crazy:

No i mam kolejne dziecko, które muszę na chama budzić - jak w sobotę spał 5 godzin ciągiem w ciągu dnia (z przerwą na jedzonko), to nocka z dupy, o 3 pobudka do rana, a w niedzielę miał tylko drzemki i nocka znośna, nie licząc miliona karmień...
 
reklama
Dzisiejsza noc niby nie była zła bo mały zasnął wczoraj o 20, potem karmienie koło 23.30 i następna pobudka o 3.40 tylko że znowu obudził się o 5.30 i nie chciał spać więc kolejne jedzenie, przebieranie i teraz usypianie mam nadzieję, że zaśnie wreszcie.. Te poranki mógłby jeszcze przesypiać.
 
Do góry