reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Jeny a ten mój potwór już drugą noc stęka i stęka.
Jak zombie się czuję.
Wczoraj nawet w dzień mega marudna była.
Oby dzisiejszy dzień był lepszy.
 
reklama
Hey kobitki. Ja odkąd wróciłam walczę z choróbskiem. Wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku z temperaturą. Dziś wstałam ale jestem cała połamana i stan podgorączkowy cały czas się utrzymuje. Muszę dom ogarnąć bo syfoza... Później postaram się Was ciut nadrobić..


Edit.

I sie narobiło, mam 40 stopni gorączki od zapalenia piersi. Wzięłam ją wydoiłam i nic nie ma ale pewnie zapalenie dalej jest...
 
Ostatnia edycja:
Tak cicho tutaj przez cały dzień..
Ja dzisiaj miałam randkę z A, także Piotruś był pod opieką swojej cioci ;-) Fajnie tak sobie wyjść we dwoje :-) Ciekawe jaka będzie noc, bo z zasypianiem był problem, mały nie spał jak mnie nie było, także w sumie od 16 do 21 był aktywny.
 
Padam na pysk, zeżrę ciasto-osłodzenie jakies na wieczór i spieprzam do łóżka... Oby się mały skunksior nie obudził mi tutaj w pokoju...

Jak ubieracie maluchy w taka ciepłą i słoneczną pogodę jak dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
AZA, zdrowiej dziewczyno.

Mommy, do wózka daję tylko czapeczkę i mam taki cieply sweterek/kurteczke. Takiego misia. Do wózka ciepły kocyk. W południe miała b. ciepłe rączki, a popołudniu to już zimne. Temperatura mocno skacze w ciągu dnia
 
Ja ubieram albo w spodenki i taką grubą bluze albo w kombinezon taki polarkowy i czapke bawełniana.ja wczoraj miałam aktyqny dziń jak wyszłam po 10 to wróciłam o 17.najpierw zajecia z chusta,potem obiad z dziewczynami,spacer do przedszkola,plac zabaw.Jagoda była w miare grzeczna ale ja to też zmeczyło bo jak zasneła o 18 to śpi do teraz z przerwami co 3-4 godzinyna karmienie.dzisiaj jade na ploty do mojej starej pracy.
 
Ja ubrałam wczoraj jeszcze w kombinezon :/ Chciałam ubrać taki misiowaty ale on bez żadnego ocieplenia i pod niego welurowy pajac ale bałam się , że za lekko to będzie jeszcze. A jak ubieracie spodenki to co pod spód? No nie umiem dziecka odpowiednio do pogody ubrac.... :confused2:
 
Mommy jedna warstwa więcej niż siebie, tak mniej więcej. Ja mam płaszczyk wiosenny na polaku z taką fajną stójka że uszka zakrywa, a do tego zakładam polarowe półśpiochy i dzianinową czapę. Wszystko kupiłam w pace ubranek więc jest różówka, ale cóż, ważne że ciepło :)
2015-02-22 14.51.06.jpg
 

Załączniki

  • 2015-02-22 14.51.06.jpg
    2015-02-22 14.51.06.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Ostatnio jak było 10 stopni to ubrałam tak: ubranko domowe body i pajac, na to polarkowe spodenki i dresowa bluza z lekką podszewką plus bawełniana czapeczka. Kocyka nie brałam nawet bo w wózku miał przy miękkiej gondolce taką dopinaną górę plus ta nakładka zimowa ochronna na wózek. Teraz jak będzie 10+ to te nakładki zostawię i wezmę lekki kocyk.
Zazwyczaj ubierałam jak siebie plus kocyk, bo dziecko się nie rusza, więc mu może być chłodniej
Niedługo będziemy się zastanawiać, czy nie za lekko, gdy wiosna/lato przyjdzie :-)

Ja dziś z chrypą. W nocy miałam 39st, teraz już ok, za to mówić nie mogę :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry