reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Alecta, u mnie w przychodni nawet jak mają komplet to pytają co się dzieje i jeżeli jest gorączka itp., to każą przyjść i zapytać pediatry czy przyjmie dodatkowo, nigdy nie odmawiają... ale mam też pediatra takiego co do domu przyjeżdża w razie jakiś nagłych przypadków.
Nieobecna, super że jesteście już w domu, męża porządnie opieprz, niech się ogarnie i pomyśli czasem.

My już po spacerze, wizycie w przedszkolu i w Lidlu, teraz Jagoda śpi na balkonie. Niby słonko świeci ale wiatr jest, ale na balkonie nie dmucha bardzo.
Nocka tak średnio, Jagoda zasnęła w ogóle o 18 jak byłam z Niną na francuskim i budziła się dokładnie co 3 godziny aż do rana. To znaczy do 5.30 bo potem już nie chciała spać, dopiero na tym spacerze.
 
reklama
alecta, zdrówka dla Tymcia!!!

nieobecna, super, że już w domciu!!! Szkoda, że mąż nie wykazuje zrozumienia :-(

jeżyk, "znowu"??? U mnie CAŁY CZAS pogoda do dupy :wściekła/y:


Kur.wa, czy już tylko moje dziecko nie śpi w nocy???
Dziś znowu pobudki co godzinę-dwie, plus od 4 stękanie :wściekła/y:

Na dokładkę 2 godziny na USG, na szczęście już wszystko OK i więcej nie muszę iść :confused2:
 
Co ja pacze? Śniegu po kostki fuuuj
.. i mam już dosyć tych kolek i przede wszystkim tego ulewania to jakaś masakra, szczęśliwe te matki które tego nie zaznały, cała noc męczarni i czuwanie non stop żeby się dzieciak nie zadławił jestem już u kresu wytrzymałości :-(
 
U nas nocka standardowa, a teraz aktywność. Mały dzisiaj pierwszy raz się tak dużo uśmiechał, leżał sobie i się szczerzył do mnie :-) Na szczęście po szczepieniu nie ma temperatury, no chyba, że to później wychodzi.. ale póki co wszystko ok.
alecta co za koszmar z tymi przychodniami z tym dodzwonieniem się to niestety wszędzie jest problem.. faktycznie czasem lepiej zapisać prywatnie i mieć święty spokój.
nieobecna to dobrze, że już w domu ;-)
 
Ja mam w pobliżu 2 przychodnie. Każda córka w innej zapisana (ach te przeprowadzki;p) :-D W jednej zapisy na kiedy chcesz, w drugiej rano na dany dzień :baffled: Na szczęście prawie tam nie bywam. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na 'dzieciach chorych', a chore dziewczyny bywały. Na szczęście domowe leczenie pomagało jak dotąd. Zobaczymy jak zacznie się etap przedszkolno-szkolny :baffled:

Kurde, ale śniegiem daje :no: Gdzie ta moja wiosna? :wściekła/y:
 
Ja na szczęście mam znajomosci w przychodni. Mama naszych znajomych jest kierownikiem, wiec wystarczy tel do niej i wszystko jest załatwione.
Nocka u nas ok. Mała dostała jesc o 22 i obudziła się dopiero o 3.20. Potem był problem z zaśnięciem, ale wzięliśmy ja do siebie do łóżka i usnela. Potem pobudka o 7 na przewiniecie i karmienie i tak naprawdę spi do teraz.
Ja dzis wizyta u gin kontrolna. Mam nadzieje, ze wsio ok i bede mogła ten teges z mężem i ćwiczyć. Pod domem otworzyli mi klub dla kobiet. Jutro mam spotkanie z trenerem.
Dziewczyny, wysypka u małej przeszła na szyje. Pełno czerwonych krostek pod uszami, po jednej i drugiej stronie. Co to moze byc??? Alergolog dopiero 19 marca.
Nieobecna, fajnie ze juz w domku.
 
Lay, trudno powiedzieć, a jak wygląda? Może potówki? To takie łatwo pocące miejsca :confused:
 
Dziewczyny ja chyba nie ogarnę tego :( nie wyrabiam ostatnio :( kurczę a do tego nie mam kiedy iść do lekarza potrzebuje augamentin i dupa :( wymiękam, nawet nie mam siły Was czytać, chyba przesilenie wiosenne mnie dopadło :( szczepienie mamy dopiero za tydzień i już sie boje skory ze marudzę

Ale w sumie u Was tez ciagle coś :/ to może jednak ja marudzę :) Alecta ciebie to podziwiam z ta Twoja trójeczka :) jesteś super!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cieżko było mi zrobic zdjecie, ale wyglada to mniej wiecej tak:
ImageUploadedByForum BabyBoom1425463713.892560.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425463713.892560.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425463713.892560.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry