reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Laydeek fajne buty :-)

Jezyk wyślij kurierem :p kochana mama!


DAGI też takie miesiączki miałam straszne... Dlatego poród to dla mnie podobne wrażenie jak @ :p no i dla pocieszenia po porodzie już @ nie były takie bolesne ;-)


ALECTA mnie co prawda nie bolą ale to mrowienie też mam i strasznie jest wkurzające :p


Zazdroszczę zdolności ze mnie to antytalent plastyczny :p


Ale czas leci zaraz święta... Sylwester i styczeń :sorry: nie mogę się z tym oswoić... :p
Co by tu na kolacje dobrego zjeść? :-D
 
Femme - Bylismy na zakupach i juz wracaliśmy do samochodu, wózek pełny ledwo go pcha, ale musi jarac. Szłam przed nim, odwracam się a ten coś tam się schyla i zaj.ebal by tym wózkiem w inny samochód wiec mu mówię a on, że to moja wina, bo jemu się sznurówka rozwiązała to miałam mu pomóc na co odpowiedziałam, że nie mam oczu w d.upie. I się zaczęło......Wkur.wia mnie takimi głupimi gadakami.
 
DAGI :-/ co on nie poważny? Miałaś lecieć mu tą sznurówke zawiązać czy co? :-D nie boi się sam chodzić po tym strasznym świecie? A jak któregoś razu sznurówka mu się rozwiąże i nikogo w pobliżu nie będzie jak on biedny sobie poradzi?! :-D :-D :-D katastrofa murowana :p... Ja czasem nie jestem w stanie pojac facetów serio :-D
 
reklama
Femme masakra zawsze twierdzę, że uratowałam mu życie wierząc się z nim, ale bez przesady. Mamkowac mu nie będę, 36 lat na karku a zachowanie jak dziecko czasem. A teraz jak się nie odzywam do niego to miły oczywiście itp
 
Do góry