reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Karpanna dzięki, pytam bo właśnie mi się przypomniało jak koleżanka mi mówiła, że wjechała na porodowke z bólami krzyżowymi i ze ma tyłozgięcie macicy....i mi się przypomniało, że też mam. Ale nie umiałam nic znaleźć na necie a moja polozna zrobiła wielkie oczy jak ja o to zapytalam.
 
Karpanna ja tez tak robie ale teraz jakos sie nie moge zabrac za organizacje tego lozeczka :p

Stokrotka jak masz porobione to sie poloz i odpoczywaj ile wlezie, film jakis ogladnij, zrob cos dla siebie. Później z dziewczynkami bedziesz miała full zajęć :)

Dagi ponoć przy tylozgieciu często są krzyżowe bo przy skurczu macicy napinaja się mocniej więzadła macicy ale jak widać nie jest to reguła skoro karpanna raz miala a raz nie :)
 
Dagi - ja piszę jak było u mnie nie słyszałam nigdy o tym związku. Jedyne co to że z zapłodnieniem mogą być kłopoty czego też nie potwierdzam.

Gosiane - ja dopiero dziś się zebrałam i wszystko porobiłam. Jestem spokojniejsza że porobione, tylko wciąż mi się przypomina co jeszcze trzeba zrobić.

Moje panny widzą jak się krzątam z walizką łóżeczkiem itd i myślały że już jadę rodzić. :-)

Miałam zapytać czy te wszystkie leżaczki bujaczki są od urodzenia czy od 1 miesiąca? bo nie wiem czy składać czy czekać?

Ja mam taki Leżaczek-bujaczek z zabawkami

i jest napisane pd urodzenia ale to chyba przegięcie. Jak Wy myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam buty, zaliczyłam przy okazji fryzjera!!! Dzien zaliczam do udanych!!!!

Doggi, wchodzę dzis do mini centrum w Tychach i co widzę???? Esotiq otworzyli!!!!
 
Dagi- ja też mam tylozgiecie i bóle krzyżowe mialam tylko przy jednym porodzie.
Za to teraz krzyż mnie boli od miesięcy ;)

Laydeek- pokaż się po fryzjerze :)

Dziewczyny czekam na Was z tymi pierogami i czekam. Narobilam tyle, że mi nogi w doope wchodzą(nie umiem lepic na siedząco), obżarłam się i odpoczywam.

Mama mi przywiozła torbę do szpitala :) w połowie spakowana:) nowe ręczniki, skarpetki, stanik do karmienia, szlafrok (śliczny!) pizamke i gacie takie bawełniane zwykle, że nie żal potem nawet wyrzucić.

Teraz mi sprząta, ale to pikus, najważniejsze że poprasuje ciuszki :)
 
reklama
Jezyk ja to miałam tragedię za każdym razem jak miałam okres....Czasem nawet musiałem do szpitala jechać bo mdlalam z bolu.....
Karpanna ja mam podobny i tez niby pisze na nim 0+ niby ludzie używają choć ja też mam wątpliwości.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry