reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
tak i mam nadzieję,że mnie przyjmą i zrobią to cc we wtorek,bo strasznie się stresuje :tak: a najlepiej niech mi na dniach sam sie poród rozpocznie ;-)wiem to nie koncert życzeń :-D

Buahahahahahaha :-D


A ja cały czas mam przed oczami Mojego Pysia, jeeeeejku, jak ja już bym Go chciała wycałować...
Niech te 3 tygodnie szybko zlecą, żebym już go mogła wykurzać :-D
 
Dziewczyny dajcie troche energii ja siedze i dumam:-) torba w miare spakowana, obiad wczorj ugoyowalam, choinka jest:-) lozeczka ma uszykowac juz mama zeby sie nie kurzyly:-) wiec obijam sie:-)
 
Stokrotka ja tez dziś nie mam energii,nawet się przed południem położyłam i polerzałam,a to mi sie rankiem nie zdarza,może to jakis objaw zbliżającego sie porodu ?:-D bo i Ty tak masz,a szczerze to Ty już jesteś 1 noga w szpitlu więc podumaj sobie kochana
 
Dagi no my na szczescie mamy
Nie wyobrazam sobie nie miec bo nie mialabym gdzie trzymac wiekszych rzeczy dla malego, opon do samochodu, szczebelkow do lozeczka na wymiane itp

Ja dzis poprasuje jeszcze tetry itp
I jutro ponoc maja przyjsc polki do Robsonowego pokoju
 
Stokrotka - trzymam kciuki i pisz ze szpitala co z Tobą i Twoimi laleczkami.
Może byś uszykowała łóżeczka dziewczynkom to taka frajda. Ja dzis tak zrobiłam i nakryłam wielką powłoką od kołdry naszej ( czystą oczywiście ) żeby się nie kurzyło. Zawsze tak robiłam. Potem tylko ściągam i tam tam łóżeczko gotowe do zasiedlenia.
 
reklama
Hej wam ;-)

U mnie len... Nic mi się w dalszym ciągu nie chce :-/ na święta nie jestem przygotowana wcale jeszcze -_- a 1 dzień u mnie ma być więc mam trochę roboty :p


STOKROTKA & & & za pobyt w szpitalu! Ja Cię kręce już lada moment będziesz miała swoje dziewczynki :-D

BADA ty zresztą też toć wtorek to już :O


AOB wow zdolny mąż :-D
 
Do góry