reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
A my z Tymkiem zaraz będziemy obżerać się leniwymi :-D

Mnie dzisiaj na szczęście nic nie boli ani nie ciągnie, ale za to strasznie mi słabo.
W kuchni mam otwarte okno, a co chwila musze przykucnąć, bo mnie duchota łapie.

Nulini poleż sobie a co.
Też bym poleżała, ale dzisiaj za dużo roboty mam no i Tymko w domu
 
alecta, ja z oddychaniem mam problemy pod wieczór... A Młodą wysyłam do przedszkola aż do samej wigilii, bo właśnie potrzebuję spokoju w domu...
 
Dzień dobry drogie Mamuśki! :)


Ojjj długo mnie tu nie było.. ale LayDeek i Agulqa zmotywowały mnie do znalezienia 5 minut i wejścia na forum, za co im dziękuję. ;)


Więc po krótce - z moją Olgą wszystko ok, chociaż główkę ma bardzo nisko, szyjkę macicy mam miękką i bardzo skróconą. Prawdopodobnie cc będę miała 15.01 o ile "impreza" nie zacznie się wcześniej.


Niestety u mnie dużo się dzieje.. i to nic dobrego. Dużo stresów, mało czasu i radości.
Młodsza siostra przeszła bardzo ciężką operację serca, Teściu lada dzień zostanie bez pracy (więc trzeba mu będzie pomóc finansowo), dowiedziałam się, że Tata ma raka nerki z przerzutami do płuc. Młody poszedł do żłobka (na 4h dziennie), ale po 4 dniach zadzwonili do mnie, że mam go zabrać bo nie potrafią sobie z nim poradzić - zasugerowali rozmowę z psychologiem. Tak więc musiałam zrezygnować ze żłobka i mam przez 24h/dobę na głowie Antka, który wymaga ode mnie poświęcenia 100% uwagi, a dodatkowo wchodzi w bunt dwulatka.


Jestem więc przerażona tym co będzie w styczniu. Oprócz wypranych i wyprasowanych ubranek dla Małej i zakupionej części kosmetyków, nic nie jest jeszcze gotowe na przyjście Olgi.


No... to odwiedziłam Was pierwszy raz od jakiś 2 miesięcy i trochę pomarudziłam. ;)
 
nieobecna dzięki,ze się odezwałaś i bardzo mi przykro z powodu kumulacji kłopotów i zmartwień,najgorsze zawsze te kłopoty zdrowotne,bo niewiele możemy na nie poradzić :-( trzymaj się ciepło i pamietaj o sobie również
 
dziewczyny powiedzcie mi ile czasu czeka się na widoczność L4 w PUE? bo kurde w sumie żadnego potwierdzenia od Pani w Zusie że L4 zaniosłam nie dostałam, a w PUE jeszcze nic nie widać (w czwartek zanosiłam).
 
Licja w PUE pojawia sie ok tydzień później.

Nieobecna fajnie, że wpadlas do nas i współczuję problemów.
A czemu panie stwierdziły po 4 dniach, że nie mogą sobie z Antkiem poradzić?
Przecież wiadomo, że dzieci są różne.
Moj Tymko też nie jest aniolkiem, ale jakby mi w przedszkolu powiedzieli, ze mam go zabrać, bo one sobie nie radzą to bym zapytała po co one tam są i czy miały w ogóle jakieś przygotowanie przed rozpoczęciem pracy w zawodzie.

Lilka wariuje.
Mówię do niej, że jak chce wychodzić to dołem, a nie górą, a ta dalej pod żebra się pcha:p
 
reklama
Nieobecna- pomyslalam to samo co Alecta. Jak można po 4 dniach cokolwiek stwierdzić???! Że się nadaje lub nie. Wspolczuje problemów w rodzinie ale cieszę się, że Olga zdrowo rośnie :) trzymaj się i zagladaj częściej.
 
Do góry