reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Ewi ja z Lublina jeszcze. Ale jak sie wkoncu wybudujemy to bede spod ;)

Imiona imiona Nie mam pojecia jak drugiego chlopaka nazwac. Tymek chcialby Krzysia ale mi Krzys nie pasi strasznie. Moze Leon, ale mezowi nie pasuje. Tesciowa wymyslila Florian, albo uwaga Fabian... uczulenia dostane na ta kobiete :D
Mnie teraz wolem ni sciagnie z lozka przed 10. Wiec chlopaki sobie radza a ja kumuluje sen :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
O jeny Leokadia doggi tez mi odrazu lodzia przyszlo na mysl hehe. Wprawdzie to jest kwestia gustu co się podoba a co nie, a o gustach się nie dyskutuje ;) ale jak slysze niektore imiona to niewiem czy sie smiac czy plakac :p U nas jest duzo dziewczynek o imieniu Julka, Oliwia, Lena, Maja wiec te napewno odpadają. Z chłopaków dużo mamy Kubusiów, Filipów, Julianów, Antków, Aleksów i Alanów więc tez te odpadają ,,,, w sumie im dłuzej nad tym mysle tym wieksza mam pustke w głowie, dobrze ze jeszcze duuuzo czasu ;)
 
Moje dziecko ma Alana w grupie w przedszko. I T bardzo dlugo mowil na niego Anal ... :D teraz sie juz nauczyl ale nie moglam sluchac opowiesci o Analku :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Żelka niezłe jaja;) to do mnie przez pola na kawę wpadaj;) ja pod kauflandem w Świdniku;)

Weżcie mnie nie rozśmieszajcie bo ja się śmiać nie mogę a rżę jak głupia tu. Mąż się dziwnie patrzy hehe. Lodzia to mi się z tą z Rancho kojarzy tylko hehe
 
Hahaha to niedaleko Ciebie pracuje ;) na osiedlu olimpijczyków gdzies w tamte strony?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry