reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

witam się z wami z rana po ciężko przespanej nocy te nocne wycieczki do wc mnie dobijają skąd się tyle tego we mnie zbiera ?? :-D
 
reklama
bada m., teraz też już się nie boję odchudzania, bo znalazłam na siebie sposób, ale i tak nie chciałabym znowu przytyć 20kg :-(

jezyk, pieczarki to też grzyby! Bleeee! Nie znoszę :-D Najlepsza była kiedyś koleżanka - dzwoni, że zrobi pizzę na imprezę i czego nie zjem. No to mówię, że zjem wszystko, oprócz grzybów, a ta przynosi blachę i GRUBA WARSTWA pieczarek! Bo jakoś nie wiem czemu, ale dla ludzi pieczarki to nie grzyby :-p

Doggi, o matko, jakbym ja pospała dłużej, niż do 8, to murowana migrena na 3 dni :no: Strasznie sie cieszę, że Tosia wstaje codziennie o 7, mnie w to graj :-D Nie cierpię spania do południa i leniuchowania :-p


U mnie wreszcie SŁOOONEEECZKOOO!!!
 
noooooooooooooooooz zaraz jak tego laptopa wezme i pier....ne o sciane.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jak nie kursor mi skacze jak nienormalny i potem musze poprawiac co pisze to sie str same wylączają. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!


alam o 8. swieto jak nic!! normą u nas jest pobudka o 6. czasami i o 5. F musi poinformowac mnie ze wlasnie wstal.


Nulini ja grzyby uwielbiam. kazde.. byle nie surowe :) ugotowane ze smietanka i cebulką.. mmmmmmmmmmmmmmmmmmm.. czad.. pyyycha. Tylko potem moj zolądek i koncowe partie ukladu pokarmowego niekoniecznie rozumieją ze niektorych rzeczy nie wypada.:D Tak samo kapusta. uwielbiam bigos, kapusniaki, na surowo.. a potem.. o booooziu ze my sie nie potrulismy jeszcze..


hahahahahaha wczoraj mowie do Oskara ze ja go podnosić nie moge bo mam bobasa w brzuchu, no i ze kobieta w ciązy dzwigac 22 kg nie powinna podnosić, a on do mnie ze ok.. to nie bede go nosić bo jak kiedyś bede w ciązy to moze sie krzywda dzidziusiowi stac.

dziś do F mowie ze bedzie mial rodzenstwo.. brata lub siostre a on do mnie ze jak juz to siostre, bo brata ma- Oskara.. ale nie teraz ta siostra.. jak Oskar sie wyprowadzi.. no padlam.
 
hej:)

Renia czyli mogę spać spokojnie że w razie wspólnego łowienia nie dostanę w łeb;)

Ja w ciązy przytyłam ponad 20kg i nigdy nie zrzuciłam wszystkiego. Połowa mi została. Brak silnej woli:( a jeszcze kilka lat temu pracowałam a lubelskim centrum odchudzania...

Hania codziennie wstaje między 7 a 7:30. 8 to święto.
 
Witam Was w ten słoneczny dzień.
Co do mojej wagi, to z Mikołajem przytyłam raptem 9 kg, sam początek to 2 kg w dół. Gdzieś czytałam, że to normalne chudnąć na początku ciąży. Później nie miałam większego problemu tego zrzucić. Nie wiem jak będzie teraz bo ta ciąża od początku jest inna.

Któraś z dziewczyn pisała,że tak się stresuje o ciążę. Podzielam zdanie, że im więcej się czyta w tym internecie, doszukuje, to stres jakby większy. Sama za mocno schizuję w tej ciąży, ale postanowiłam ostatnio dać spokój bo się wykończę.

Tak miło zaczął się dzień..zjadłam śniadanko. Ale niestety przed chwilą przyszły mdłości. Mój M zrobił sobie kawę. Aż musiałam wyjść z pokoju. Udanego dnia dziewczyny.
 
Nulini to ja mam migreny bo za krótko śpię :/ i chodzę jak zombie ;((

RenataT u nas wiecznie awarie komputerów dlatego z tel korzystam ;)
Kocham bigos właśnie robię bo MUUUUSZĘ ;)
A co do chłopaków twoich leje ;) musisz matka przenosić ciążę aż się brat wyprowadzi nie ma ze boli ;)
Jak oli mówiliśmy ze będzie miała siostrę lub brata to ona powiedziała "oj mama mama siostle i blata, dwa dzieci masz w bziuśku!!" oO wow nie dzięki za bliźniaki ;)

Ewi to my z,O codziennie 7.15 i do przedszkola ale w tyg siłą nie da się jej z wyra wyciągnąć, raz wstała wściekła wypchnela mnie z pokoju i powiedziała "idź do swojego pokoju SPAĆ ola jeszcze śpi" i zatrzasnela drzwi, Padłam ze śmiechu a w weekend zawsze pobudka między 7.45 a 8 i koniec "wstawajcue leniuchy, nie ma nocy" ;)


McPearl człowiek zawsze jak zasłużony wie to potem swiruje, dlatego ja za dużo nie czytam, szkoda moich nerwów a już i tak je tracę na dzisiejsze mdłości ;/ zauważyłam że u mnie dolegliwości ciążowe są co drugi dzień ;)
 
Ostatnia edycja:
żelka spod Lublina a Ty?

Doggi a moja tylko się obudzi to się zrywa na równe nogi i leci do nas, męża po twarzy okłada i wrzeszczy że głodna jest:) Mnie nie rusza ufff
 
reklama
Do góry