reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
jezyk mąż anioł? Nie znam takiego pojęcia, mój nadaje się tylko do tego żebym mogła mu łomot spuścić ;) mam berneńskiego psa pasterskiego, wielki grubas, któremu w głowie tylko przytulanie ;) a jak sobie na podłodze siadam po turecku to ten biegnie mi usiąść "na kolanka" a waży prawie tyle co ja!

Żelka u nas na czerwcowych tez była grupa zamknięta ale raczej wszystkie mają tam dostęp ale niektóre rzeczyvtam pisaliśmy żeby niepowołane osoby nie czytały bo wiadomo, na forum dużo osób zagląda które są z poza niego

maadlen81 jak dla mnie twój zaawansowany fasol to na święta będzie ;) zazdroszczę takiego gigancika w brzuszku :)
 
Doogi uwierz mi ze jakbyś mnie zobaczyła to nie wyglądam żebym miała takiego olbrzyma w brzuchu:-) a sorki jedynie wzdęty brzuch mnie zdradza:-D

Noami ja bym powiedziała a zaświadczenie zawsze możesz później donieść:-)
 
doggi- jesli chodzi o męża to naprawdę mi się poszczęściło tfu,tfu żeby nie zapeszyć:-) Wiadomo, że czasami się pokłócimy,ale przeważnie dlatego, że ja jestem nerwus, typowy baran. Nie będę tu wypisywać zalet mojego męża, bo to nie te forum:-p ale naprawdę jeśli mam być szczera to nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Żeby jednak nie było za różowo w moim życiu, to moi rodzice skutecznie mi wszystko utrudniają:-(

Zauważyłam dziewczyny, że mam smaka na rzeczy mączne:pierogi, kopytka itp. byle nie żadne mięso. Najgorzej jak gotuję dla psiaka, to aż mi wszystko podchodzi, no bo on raczej nie z tych mącznych;-)
 
Nasze Fasolkowe Wizyty:


goferek-29.05.2014
Gochson-30.05.2014
Pyscek-30.05.2014
Nulini- 02.06.2014 usg
agus123- 02.06.2014
alecta-03.06.2014
Hexanka-04.06.2014
Gabi83-05.06.2014
maya31-08..06.2014
bada m. -09.06.2014
Ewi82-09.06.2014
euforia-09.06.2014
AZA777 -09.06.2014
MamaBlogerka-09.06.2014
demollka2-11.06.2014
RenataT-12.06.2014 ?
Żelka-12.06.2014
filipiamama-12.06.2014
Megami -12.06.2014
Doggi- 13.06.2014
groszq-14.06.2014
Nulini- 16.06.2014
malinka009-21.06.2014
jezyk-23.06.2014
sencha-23.06.2014
gosha_88-23.06.2014


maadlen81-?
 
Ostatnia edycja:
Nulini masz wizytę w dniu urodzin mojej Babajagi :)
A jezyk i sencha dzień przed moimi urodzinami :)

A CO Z NASZĄ LISTĄ MAM STYCZNIOWYCH? JEST NAS JYZ DUŻO, PO PIERWSZYCH WIZYTACH. Pora pochwalić się światu jak nas wiele :)
 
Ostatnia edycja:
doggi- ja jeszcze nie wiem jak u mnie będzie z terminem porodu, bo na usg wyszło, że ciąża młodsza niż według moich obliczeń, ale terminu porodu jeszcze nie dała. Przed usg mówiła, że na 15.01 ale to się zmieni. Pewnie jak pójdę w czerwcu to już coś będę wiedziała. :)
 
Doggi podam Ci te dane do listy po wizycie 9 czerwca,bo z miesiączki wychodzi 15,a z pierwszego usg 12 stycznia ,zobaczymy co gin wymyśli,bo dopiero w tedy założy mi karte ciąży
 
Heja.


nie nadrobie was. niemam sily. ledwie dziś siedze. oczy mi sie zamykają, glowe rozsadza.
wczoraj bylam z F i jego klasą na wycieczce w stolicy.

tylko jedna kawe wypilam. czuje sie jak detka..
c trzeba.
pisałyscie o tych niezrownowazonych udających ciezarne.Na mlodych mamach bylo kilka takich.Moim zdaniem to leczyc trzeba. Zdrowy nie wymysla ie jakis historii.

Jedna dziewucha byla "najlepsza". twierdzila ze urodzila w 7 m-cu i martwe dziecko.. czy jakos tak. nie pamietam dokladnie. Potem przewijala sie na wątkach dla oczekujących. w sumie co miesiąc dowiadywala sie ze byla w ciązy. trzeba miec naprawde nie po kolei w glowie.
 
reklama
U nas tak samo, z kółeczka lekarzowi wyszedł termin na 16.01. i taki wpisał w książeczkę, ale czekamy jeszcze na termin z usg za dwa tygodnie :tak:

jezyk mój mąż też kochany bardzo i pomocny, ale może dlatego że młodszy ode mnie 3 lata i no troche go urobiłam, ale słowa złego nie powiem, najcudowniejszy człowiek na świecie. Chociaż czasem wkurza mnie tak, że nie moge :-D:-D

A co do zamkniętych grup itd itp, moje majówki przeniosły się na fb i tam na czacie teraz siedzimy cały czas. Kurcze to już prawie 4 lata, jak tak ze sobą gadamy :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry