reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

No właśnie... to która chętna.... U mnie trzeba odkurzyć, umyć podłogi, powycierać kurze, zrobi,ć obiad i ogórki małosolne... Oferuję za to mieszkanko, odchowane dziecię i męża z lekkim przebiegiem :))))

Ja dokładam jeszcze w gratisie psa który wygląda jak niedźwiedź :D
 
reklama
Ale chętne do oddawanie mężów :szok::-D:-D:-D
Ja jestem leń patentowany ostatnio więc nic nie pomoge ... większość jedzenia mnie drażni, więć M bierze obiady od mamusi ;-) a i sam sobie radzi ze sprzątniem nawet. OKROPNA ZE MNIE KOBIETA WIEM :zawstydzona/y::-D
 
Żelka- u mnie tak jak u Ciebie, ja jestem leniuch, a mój maż to "anioł", więc daje sobie radę ze wszystkim:-)

doggi- a jakiego masz psa?? Ja mam owczarka niemieckiego długowłosego i też wygląda jak niedźwiedź :)

Jeśli chodzi o moderatora, to już pisałam, ze doggi i bada, jesli bada nie chce, to jest mi właściwie obojętne kto się tym zajmie, a może któraś z Was sama chce na ochotnika???? Niektórzy lubią takie rzeczy.

Ilość watków?? Mógłby być jeden główny, oczywiście te z wizyt, badań, kulinarne są jak najbardziej potrzebne, a reszta?? Ja zaglądam i tam i tu, najpierw na główny, a potem jak mi starczy czasu to na podwątki. Jesli chodzi o zamknięcie grupy, to na tym etapie na pewno nie jest to dobry pomysł, jeszcze będą dochodzić dziewczyny, a po porodzie można przenieść się na zamknięty.
 
Hahahah :-D

Na początku drugiej ciąży pomyślałam, że wolę dziewczynkę, ciuchy mam, obsługę znam :D A pod koniec myślałam - niech już będzie ten chłopak, wszyscy mi życzą chłopaka itd bla bla bla
 
reklama
jeżyk z tymi wątkami zamkniętymi chodziło mi o to, że czasem bywa tak, że powstaje grupa w grupie i wtedy zaczynają się dziwne akcje, przynajmniej u nas na maju tak było :nerd:
Co do płci to ja sobie mogę chcieć, a nawet na dziewczynę się nie nastawiam, w pierwszej ciąży tak czułam Alutke i Alutke pewna byłam każdą częścią ciała że będzie córa i tak mi dziwnie było jak się dowiedziałam, że synuś będzie ;-)

Teraz dla mnie się liczy oby zdrowe było i martwi mnie że kompletnie nie mam weny jak synka mogłabym nazwać :-D
 
Do góry