reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Nulini mloda poteskni troche i jak wrocisz bedzie grzeczna i pomocna ;-)

Oj, ona to tak naprawdę anioł wcielony, bardzo grzeczne i pomocne dziecko :-) Nie licząc czasem histerii :-p

Alicja, u mnie każdy chętny do pomocy, ale ja Młodą podrzucam tylko mojej rodzinie, do teściów nie mam zaufania :baffled: Moi rodzice zawsze zostaną z Tosią, w końcu mnie samą dziadkowie do 6 roku życia wychowywali, bo tata pracował, a mama studiowała :-D

agulqa, my wszędzie Młodą ciągaliśmy od małego, jedynie pierwsze ferie sobie darowaliśmy, ale nad morzem w sierpniu już byliśmy ;-) I wszelkie wyjazdy też z nią ;-)


No dobra, czas się ogarniać, zaraz do fryzjera jadę i w drogę ;-)
Miłego weekendu Mamcie i nie naskrobcie za dużo :-D
 
reklama
Stokrotka tak ja jestem na diecie. U mnie akurat sama dieta na razie wystarcza. Badam cukier na czczo i po każdym głównym posiłku. Wyniki zapisuję w takich tabelkach i co miesiąc wizyta u diabetologa. Ale przez krótki czas miałam insulinę i w sumie też nie ma się czego bać. Nic nie boli :D
 
Hey, ja już też nie śpię. Mąż pojechał do pracy a ja ze stworkiem oglądam Dore :) Mieliśmy iść do cyrku ale idziemy jutro z sąsiadką.

Stokrotka spokojnie, z pewnością dieta wystarczy. Pamiętaj tylko o późniejszych kontrolach cukry bo gdy się ma cukrzycę w ciąży to jest duże prawdopodobieństwo cukrzycy w późniejszym wieku.

Nulini udanego zlotu :)))
 
Nulini i my wlasnie tez chcemy brac dziecko. Jakbym chciala ciagle sama chodzic i jezdzic to po co by mi dziecko bylo ;-) ale uwazam tez ze raz na jakis czas milo spedzic wieczor we dwoje :-)

Nulini baw sie dobrze!:-)

Ł dopadla meska grypa. Nie chce sie polozyc bo przeciez ma tyle do zrobienai. Efekt taki ze robota mu nie idzie, chodzi i marudzi a ja sie wkurzam. A to dopiero 8.46:-\
 
My też z Konradem wszędzie jeździliśmy. Teraz też planujemy wyjazd z maluchem do Chorwacji w sierpniu, oczywiście jeżeli kaska na to pozwoli :)

Dziewczyny mam pytanie: jaki ser dobry do pizzy?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Ale fajnie wstać bez budzika :) spalabyn pewnie jeszcze ale małe strasznie w pęcherz kopalo.

Stokrotka- wszystko będzie dobrze. Kontroluj co jest i odstaw cukry, w tym słodkie picia także.

Alicja- i jak tam skurcze?

Nulini- baw się dobrze!!

Alecta- Królowo;) nie wiem co bierzesz ale moglabys zdradzić. Też chciałabym przez jakiś czas pobyc córka króla :D

Aza- cyrk fajna sprawa. Chodzilismy co roku, dopiero w tym roku nie poszlismy, ale chłopcy nie chcieli już:)

U nas każdy chciałby zostawać z chłopakami no ale jakby nie patrzeć mam rodzinę dość blisko wkoło. Zostawali co roku u mojej mamy na tydzień, ale jak pamietacie w tym roku byłam z nimi i nie wiem co będzie na przyszły rok. Kacper pewnie do dziadka nie będzie chciał jechać, co mnie zresztą nie dziwi.

Miłego dnia :) u nas pada.
 
To ja nie mogę narzekać. Moja mama jak potrzebuję zajmuje się młodym. Z kolei wczoraj dzwoniłam do bratowej by przywiozła swojego do babci i się dzieciaki pobawią. Ja upiekłam kruszańca, a dzieciaki dobrze się bawiły na dworze. Trochę prababcia do nich zajrzała i jej świeże powietrze się przydało. Tak to młody zadokowałby mi się w pokoju na bajce i by mu w końcu zaczęło odbijać.

Nie chce mi się, jesteśmy jeszcze w piżamach...młody ogląda potwory i spółka, ja dopiero skończyłam śniadanie. Tylko żal mi bo tego mojego nie ma :-(
 
reklama
to u mnie opieka nad chłopcami też przypada obu babciom i dziadkom,z tym,że jak byli bardzo mali to z nikim ich nie zostawiałam,ale tak to nie ma problemu z kinem,sylwestrem,czy nocowaniem u babć :-) to raczej ja nie lubię jak idą spac,bo mi się nudzi bez nich,tak więc teraz wysyłam ich jak chcą na zmianę,żeby zawsze jeden został ze mną :-D
 
Do góry