reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Stokrotka jeśli chodzi o te twoje cukry to niestety trochę za wysokie. Normy się zmieniły i przy obciążeniu 75 g na czczo do 90 jest ok. Po godzinie do 180 i po dwóch do 140. Ja miałam odpowiednio 88, 184 i 161 i mój lekarz stwierdził cukrzycę ciazowa niestety.
 
reklama
Sprite właśnie odebrałam krówke dzięki za kartkę :-*!


Susel najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy ;-) pokaż nowa fryzurę


Stokrotka nie denerwuj się będzie dobrze ;-)



Co do muzyki to u nas techno króluje i hip hop moi ukochani fokus i Rahim <3 :-) sokoła tez uwielbiam mógłby mi czytać bajki na dobranoc :-D :-D ale to co tam w radiu leci tez posłucham ;-) wszystko prócz metalu itp i disco polo :p


Ja właśnie z młodą w wannie siedzę i.się zastanawiam kiedy to się skończy bo już mi się panna robi a my tak lubimy wspólne kąpiele :-( :p
 
femme, korzystajcie, bo ja nigdy tego nie doświadczę, bo mam prysznic. choc raz byłam z młodym pod prysznicem, ale na siedząco strasznie ciasno ;-). to dobrze, że krówka doszła i nie ma za co - promocja miasta :rofl2:


alecta, mój kiedyś też tak robił, ale nauczył się, że trzeba zapłacić i teraz sam podaje kasjerce razem z moją kartą płatniczą ;-)



Nulini, no niestety, większość Yorków to jednak takie torebkowe pieski przez swoich właścicieli.




a teraz Laski najlepsze. nie jest to Sowa, ale jedna z najlepszych cukierni w moim mieście :-D przedstawiam Wam Szarlotkę :-D szarlotka.jpg
 

Załączniki

  • szarlotka.jpg
    szarlotka.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Nadrabiam 3po 3 bo raz ze ledwo zyje a dwa ze za duzo piszecie ;-)

Ogolnie mi dzis tez twardnieje brzuch, ale co moge to robie.
A po drugie too mam wszystko do prania!:-\ ubrania pol roku lezaly w torbach i wala jak nie wiem co :-(
 
Megami, Tośka to mnie tym rozwala :szok: Dwa razy coś w radiu usłyszy i śpiewa ze słuchu po pseudo-angielsku :-D

Indi, oooo, dancehall i RnB też uwielbiam, mam czym kręcić do tego typu muzyki :-D I marzy mi się kurs tańca dancehall, ale to wyższa szkoła jazdy :sorry2:

femme, z Foką i Rahem to za pan brat jestem, przez męża :baffled: I jak niektóre piosenki mają naprawdę zaje.biste, tak niektóre to taki chłam, że dziwię się, że to ich... No i mnie to Fokus mógłby czytać do snu, skubaniec, kocham jego głos :-D

sprite, u nas obowiązkowo Młoda wykłada towar na taśmę, pakuje do siatki, kasę z bankomatu wybiera :-D


Kurcze, Młoda chyba przeżywa mój jutrzejszy wyjazd :-(
10 minut się dzisiaj do mnie tuliła przed snem i wypuścić z ramion nie chciała, a jak ją mąż przytulił, bo mnie kolka złapała, to aż łezki w oczach, że ona chce mamusię :-(
Strasznie mnie chwytają za serce takie akcje :-(
 
Agulqa współczuję prania :-/

Nulini a gdzie jedziesz? Ja za to Raha kocham za całokształt :-D słodziak pozytywny :p


Od kilku dni mam na coś ochotę i nie mogę wpaść na co... Jakie to irytujące :-/
 
jeżyk, na kilka dni to mi się jeszcze nie zdarzyło, zawsze jedna noc :-( I zawsze w sobotę to nawet nie myślę o tym, co w domu, z przyzwoitości dzwonię zapytać, ale w niedzielę ledwo oczy otworzę i już chcę być przy Młodej i doczekać się nie mogę powrotu :-( Dobrze, że do Łodzi mam 120km, raz dwa i będę z powrotem, najgorszy był zlot w Toruniu, 300km, powrót ciągnął się w nieskończoność :-(
 
reklama
Do góry