reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ewi dokładnie jak dziewczyny piszą. Iść, niech idzie a Ty się nie przejmuj, przecież to są dzieci. Dostanie karę raz czy drugi i przestanie :))) Mój tez kiedyś kogoś opluł ale to był jego pierwszy i ostatni raz. Dzieci tak mają, jedne sa spokojniejsze a inne walczą o wszystko w pełnym tego słowa znaczeniu. Jeżeli to Ci się powtórzy to zastosuj technikę uśmieszków i za cały tydzień bycia grzeczną kup jakąś nagrodę. Niestety tu zadziałają tylko kary i nagrody, oczywiście podparte rozmowami :)
 
reklama
Ewi, potwierdzam. Czasami z dzieciakami tak jest. Mój może nie dzieci ale np mnie ugryźć potrafił. Moje dziecko też ostatnio szaleje. Myślę, że też ciąża na niego wpływa. Cofa mi się w rozwoju, ciągle się tuli, chce buziaków, choć ostatnio specjalnie mu na tym nie zależało. Jak przychodzę po niego do przedszkola to jak szczeniak machający ogonem. Zaczyna latać, wygłupia się zamiast ubierać...idę z min z resztą do psychologa i zobaczę co mi babka powie, bo za chwilę szkoła, a on emocjonalnie słabo.

Dorwałam jeszcze milkę w lidlu ale tylko zwykłą mleczną. Właściwie ważne że milka :-)

Jakieś takie wku****nie mnie prześladuje w dzisiejsze popołudnie. Warczę na wszystkich i się wkurzam o byle co...wypiłąbym sobie swojego ulubionego białego wina :-( brakuje mi tego czasami.
 
W szpitalu nic nie zalatwilam jutro walcze w przychodni bo ponoc maja obowiazek oni mi wystawiac recepty. I jak tu odpoczywac lezec i dbac o sibie?
Ile jestescie do przodu z ciałkiem w sensie kilogramow bo ja 5 kg ale na pocxatku schudlam 2 wiec wychodzi 3.
 
Karpanna Ja mam 5kg w porywach do 6 ;)
A nie możesz kogoś wysłać żeby za ciebie się poawanturował? Ja na takie akcje zawsze męża wysyłam bo pn potrafi być sku.rwiel okropny jak się wkurzy :D


LayDeeK, McPearl ja marzę o lampce wina różowego albo białego albo choya omnomnom



Ciekawa ta moja choroba cały dzień ok a wieczorami dreszcze, gardło, katar itp nie kumam co to jest
 
Karpanna, ja jestem 7 na + :banghead:

Serio juz nie wiem skad mi przybywa bo nie zre jakos wiecej niz przed ciaza. Dzisiaj zjadlam jogurt light, banana, kanapke z salata ,serem I pomidorem, doslownue kilka ciastek imbirowych I teraz gotowana brukselke. Kiedy wkoncu bede mogla isc sie pozbyc tluszczu z ud ? Mam dola przez to :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Indi im matka szczupljsza tym więcej tyje bo jak ma się nadbagarz to dziecko z niego ciągnie a jak matka chuda to nie ma dziecko z czego brać dlatego organizm robi sobie z ciała matki taki magazyn ;)
 
Do góry