reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć kochane:-)
U nas pochmurno, ale nie leje. Rano wywiozłam dziecia do babci, a ja w robocie, standardowo. Weekendy trwają tak krótko:dry:.

Akuku tort cudny! Zazdroszczę umiejętności.
Salii trzymam mocno kciuki, za poprawę sytuacji.
Anisen czy mogłabyś tutaj podać linka do aukcji gdzie kupiłaś dzieciakom Twoim naczynia i sztućce z Ikea. Też nie mam blisko, a chętnie kupiłabym takowe córci i kropkowi :-)

Dzisiaj mam usg genetyczne , i żyję tym faktem cały dzień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anisen- to podobnie jak ja z tym jedzeniem. Maz zaprosil mnie wczoraj na obiad (do jeszcze do niedawna ulubionej cleopatry) a ja nie znalazlam w karcie nic na co mialabym ochote....
 
cze kochane lachony:) chyba tydzień ten post będę pisała, zanim ogarnę Wasze wszystkie wpisy:)

się goszczę non stop. Wczoraj byliśmy w Paryżu na paradzie - nic nie widziałam z moim zarąbistym wzrostem. Ale obok sklep był otwarty z AGD, więc tam pooglądaliśmy w tv, co przed nami się dzieje:) i dodatkowo klima była, bo żar jakichś wczoraj z nieba. Uwielbiam Paryż i ciągle mi go mało.
Dzis goście pojechali do Brukseli, ja siły już nie mam, a dodatkowo walnęłam palcem małym u stopy w stół i chyba go złamałam, bo cierpię okrutnie...jak nie sraczka to urok...

Anisen - a ja bardzo lubię Ikeę, po prostu taki styl minimalistyczny. Nie cierpie a la Ludwik XV, nie cierpie antyków. Musi być nowocześnie i duuuuuuuuuużo przestrzeni.

Bluelovi - gratulacje cioteczko:)

Pustiszi - rewelacja! teraz dopiero bedziesz wić gniazdko:)

hmmm, wychodzi, ze ja nienormalna, bo pierogi li jedynie z owocami...

Vinga - mnie rano bolą, jak wstaję, to ciężar i ból aż przytłacza

Lanka - a jaki to wstyd? ja bym się cieszyła! specjalnie zakładam obcisłe rzeczy, zeby podkreślić mieszkanie fasola

Blanka - jak mi marzy się placek taki, ale pikantny na maksa, masz przepis może na sos?

Dona - ja mam tylko prostownicę:)

Tina - jak wieczór minął? striptizer był? (to zawsze mój największy koszmar:)

Panna nikt - stres rozumiem bardzo, ale taki wyjazd jest bardzo dobry dla dzieci. Na pewno bedzie się świetnie bawiła i nawet zapomni skrobnąć do matki słów kilka:)

zaraz się zsiusiam w gaciory normalnie...idę
dobra wróciłam, dalej piszę:)

Oliwia - normalne to! za pewnien czas linia ta bedzie się robiła:)

Salli - a co lubisz robić? w czym byś odnalazła się? ściskam Cię i na doła nie pozwalam!

Akuku - razem z mężęm zrobiłaś tort?????? wow, jestem pod wrażeniem! solenizant zadowolony?

Ikasia - u ciebie widzę wszystko gra, łącznie z szałem zakupowym:) cieszę się:)

Katherinne - nie ma nic złego w patrzeniu facetów na baby, nic. Ale niechby mój spróbował....:)
 
Hope ja kupowalam to : IKEA KALAS ZESTAW KOMPLET NACZYŃ DLA DZIECI 36szt (3373838539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Trochę sporo za dostawę ale kurierem , a u nas często poczta polska robi sobie jaja i potem ja muszę stać w kolejce po paczkę :(

Inomama jeśli chodzi o wygląd jest ok, ale mnie wkurza te ich wymiary które ni w oko ni w ząb. Kupilam sobie kołdrę letnią. kuźwa wszystkie mają 200x220 ale nie Ikea. Ikea ma 200x200 :( no to poszewki od nich tylko ale przeszywać :(
To samo jak kipiłam sobie foremkę na mufinki ii tylko ich papilotki pasują :( za to ich nienawidzę
 
A moj mnie wkurza od rana ;( eh szkoda gadac. :wściekła/y: a u nas dzisiaj ladna pogoda ale bez upalu ;) zrobilam dzisiaj mojemu dziecku jajecznice a moj M jadl platki sniadaniaowe i oczywiscie do kogo poszlo moje dziecie ? do platków czekoladowych ;( ale ja zjadlam jaja pycha ;) moje mdlosci juz sobie poszly i wcinam ale narazie sama sie dziwie bo nie mam nic na plusie :tak:
 
Inomamma ano z m robilismy wspolnie :-) wszystko od podstaw :p ale dalismy rade :-)
Alex tak zadowolony ale komentarz byl, ze z tylu straz nie ma okna tylko drzwiczki I ze weze nie sa u gory na dachu tylko.schowane :p hehe

a przypomnialo mi sie ze pisalyscie kiedys o pempkach, na chlopca czy na dziewcznke. A wiec ja z chlopcami mialam wklesly pempek, teraz puki co tez mam. Ale ja mam ogolnie gleboki, jak dla mnie normalny :p
Kreska na brzuchu tez mi sie nie robila z nimi I teraz tez nie mam.

M gips zdjeli. Ja mam jutro usg I juz doczekac sie nie moge :-) :-)
No I jutro wyjezdzamy I oczywiscie do paryza pojedziemy, a.potem do polski :-) wiec dluga droga przed nami.

Ide wstawic pranie I pakowac I ...ojej ile zajec.
Do wieczorka jak bede miala sile a jak nie to postaram sie po usg jutri cos napisac :-)
 
Dzień dobry dziewczynki,
dzisiaj w planach zakup prezentu dla mojego synka na 2 urodzinki, duży synek na wyjeździe do jutra. Jak wróci od taty z Wa-wy, to jedzie na kolonie (pierwszy raz) nad morze - do Darłówka.

Dziewczyny - wiem, że już odpowiadałyście innym - ale jak zrobić suwaczek? dwa lata temu jakoś mi wyszły, ale teraz chyba mi na mózg padło i nie wychodzi (wchodzę w edycję sygnatury, i tam dodaję skopiowany suwaczek z innej strony, zrobiony przeze mnie. I nic. Może jakąś inną stronę z suwaczkami polecicie, a może w ogóle nie trzeba pobierać z innej i można tylko z BB?
Będę wdzięczna za pomoc.
 
cześć laseczki ;)
ostatnio rzadko ostatnio zaglądam na forum, bo jakiś nastrój pesymistyczny mnie ogarnął i nie chcę Was nim zarazić przypadkiem... zamartwiam się naszą sytuacją finansową, bo kasa wydaje mi się przechodzi nam przez palce i chyba ja nie umiem oszczędzać, bo przecież dwie pensje mamy, a ludzie cięższe sytuacje mają i potrafią się ogarnąć, a ja w połowie miesiąca zastanawiam się co dalej :( ale w czwartek mam genetyczne usg i mam nadzieję, ze po nim optymizm powróci, jak się z fasolką zobaczę - może mi już pokaże co ma między nóżkami (bardzo chcę dziewczynkę, w przeciwieństwie do reszty domowników)
dziś weszłam na wątek zakupowy i oprzytomniałam, że trzeba się rozejrzeć za kombinezonem zimowym na wyjście ze szpitala dla maleństwa, a że Julka jak się rodziła to miała ledwo 52 cm, to pewnie pierwszej zimy czeka mnie zakup dwóch kombinezonów (jeden mini na wyjście a drugi w połowie zimy jak maleństwo podrośnie)
miłego dnia Wam życzę :)
 
Anisen dziękuję kochana. Sama na pewno też kupię córeczce, wyglądają fajnie i nie zawierają BPA no i można myć w zmywarce. A ja jestem szczęśliwa posiadaczką od niedawna:-D. Bo wraz z przeprowadzką do nowego domku kupiliśmy sobie.

A właśnie apropo zmywarek, powiedzcie co zrobić, bo po skończeniu mycia otwieram zmywarkę i te naczynia mają taki dziwny zapach, takiej chemii, nie wiem jak to określić. A już całkowicie jak postoją w zmywarce trochę czasu, bo ja z reguły nastawiam mycie na noc. Potem przed użycie muszę je jeszcze dodatkowo płukać pod zlewem żeby tak nie śmierdziały. Też tak macie? Jakaś rada na to? Może to kwestia tabletek, nie wiem zapachu?
 
reklama
Ja też nie plusuje ale już jak jem porzeczki, zaraz siegam po tosta i zapijam nektarynką szybko będę dodatnia :)
jajecznica mniaaaam :)

Czy chłop się obrazi jak mu pół szafki wyrzuce do kontenera?? Jak rok ńie chodzi w czymś, a zresztą na mnie dobre już te koszule i swetry a po roku mojego matkowania jest 2 razy taki. Powinnam ?? Tzn. Czy wy wyrzucacie ? W sumie i tak ja tam zaglądam bo go ubieram. Chyba że wezmę wszystko na kupkę będe kazała przymierzać jak wróci z pracy to sam wywali, bo będzie zmęczony.. Hmmm
 
Do góry