reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej, hej, ja uzywam tabletek z Lidla W5 i jest ok, szklo ladnie sie blyszczy, tylko wlasnie przydalby sie jakis odswiezacz do zmywarki.

Siva mozemy sobie podac reke, my tez obydwoje pracujemy a ciezko jest cos zaoszczedzic, mam swiadomosc ze ludzie zyja z jednej pensja i potrafia dobrze nia zagosparowac, nam sie jakos nie udaje...zwlaszcza ja mam problem z tym.
 
reklama
Nam jak się może finansowo wyklaruje już jak kupimy malemu wszystko i kilka szafek na nowe mieszkanie to może poprosze mojego o kieszonkowe bede zbierala do skarbonki no i za rok na gwaizdke sie uda kupić heheh zobaczymy...
 
sylka, a te tabletki z Lidla to jak cenowo? bo ja ciągle lecę na Finiszowych, ale szukając oszczędności chętnie zamieniłabym je na tańsze a dobre?

 
Jestem ciekawa czy milusia i hope poznaja dzis plec maluchów na genetycznym ;) a jutro tez widze duzo genetycznych - vinga, inomama i sali ;) chociarz oczywiscie nie to najwazniejsze najbardziej trzymam kciuki by byly zdrowe dzieciaczki ;)
 
Siva ja kupuje te 3 warstwowe all in one W5 i za 40 szt place 16.99, na poczatku kupowalam Finsh ale sa o wiele drozsze a zadnej roznicy nie widze.

No ja tez jestem ciekawa jak u dziewczyn, czy bedzie juz widac płec...
 
Rzeczywiście dużo wizyt sie szykuję ! Jej ja wkroczyłam w 16 tydzien ciąży:-) Nie wierze!

Tylko martwi mnie fakt, że Nataniela na tym etapie ciązy już czułam dobitne kopniaki a tu cisza.... A niby w kolejnej ciąży jest szybciej jeszcze . Zaczynam sie bać czy wszystko ok . Znów jakieś czarne wizję mnie dopadły :( I weny do pisania brak ...
Pozdrawiam Was i życze miłego dnia
 
Vinga mozesz zmienic moja wizyte jutrzejsza ?? Juz wczesniej pisalam ale widze ze nie zmienilas. Mam jutro usg genetyczne :-)
 
Blanka - super to już tak daleko kurcze :) i no! No! No! Nie wolno tak ja w 15 i ruchów również nie czuje też nie martwimy się bo do wizyty jeszcze chwila zero myśli ponurych Aaa sio sio sio wizje złe
 
reklama
ja tez niestety jeszcze niczego nie czuje
a co do tabletek to tez uzywam finishera a naczynia tez niekiedy mam niedomyte
 
Do góry