reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Hope ja robie tak ze raz na miesiąc czyszczę zmywarkę np somatem do zmywarek. To jedno, ale też z drugiej strony to może być wina środka do mycia. Ja to miałam po kostkach somatu i po finishu tym z nabłyszczaczem. Strasznie dużo chemii pakują i potem cięzko to zmyć. a jak mi zmywarka chodziła na krótkim to już wogóle. teraz używam kostek albo W5 lidlowskich albo Glosera z biedronki i ok.
 
reklama
Hope - ja kupuje odświeżacze do zmywarek, które sobie wiszą w środku, jak nie przymierzając w kibelku:)

Pustiszi - ja na raz bym wszystkiego nie wywaliła, po 2 sztuki można:) jest szansa, że nawet nie zauważy. A na pytanie gdzie moje "cos tam" zawsze można odpowiedzieć, ze skąd niby Ty masz wiedzieć, Ty w tym nie chodzisz:)
 
Aha :) To może faktycznie wina kostek , bo mam Somat i jeszcze nie zdążyłam wypróbować innych. Czyścić też czyściłam Somatem , raz dopiero, ale w sumie optymalnie chyba, bo dopiero od niewiele ponad m-ca ją mam.
 
A prpo zmuywarek to moja tez zmierdzi ta chemią , my kostek wgl nie uzywamy bo nam sie nie rozpuszczają , yzywamy w postaci płynu, najpierw somat, teraz z Ludwika ;) oba dobrze nam piora a zapach taki chemiczny to ja czuje okropne.. ;( ja wgl nie otwieram zmywarki po wypraniu tylko wylaczam i czekam az wyschna , nie bd wachac tych smrodów ;( ble
Pustiszi ja bym za niego nie wywalała , mój by mnie chyba zabił ;)) ja robie tak ze jak widze ze sie z szafki wysypuje a on w tym nie chodzi to wykladam mu na kanape i kazda rzecz po kolei przegladamy hehe:-p
 
A ja nie mam zmywarki :(

To ja zaczynam od dziś po malutku wynosić bo chciałam się pozbyć balastu do wyprowadzki zawsze to mniej :)
 
Dziewczyny, a smugi na szklanych talerzykach, to Waszym zdaniem wina tabletek, czy nabłyszczacza?

 
Ja tez nie oddam jest super ;)) hihi a co do smug to ja mam te talerze z duraleksu czzy jak to sie tam mówi i one sie kurde nie nadaja sa takie porysowane i maja pelno smug i kolorowe plamy jak by ktos benzyne wylał :wściekła/y:(to sa te naczynia takie jakby brazowe do mikrofali) zrobilam sobie jajecznice z 3 jajek bo mnie wzielo, szczerze mówiac to chyba tez nmusze zgonic na groszka moje zachceiwaje bo normalnie jem z apetytem rzeczy które przed ciaza nie lubilam albo byly mi obojetne ;))
 
Ostatnia edycja:
ja mam właśnie te smugi na duralexie ale też na innych deserowych talerzykach szklanych, a na szklankach np nie i dlatego to mnie zastanawia...
dziewczyny, a tak z innej beczki... nie mogę wstawić nowego suwaczka do sygnatury, choć robię to tak samo jak za pierwszym razem (dlatego wklejam teraz z ręki :) ). Może któraś z Was wie w czym rzecz?

 
reklama
my tu wynajmujemy dom I na stanie byla fajna zmywara zanussi ale pech chcial ze sie popsula I wlascicielka nam zafundowala nowa. Co za porazka...Nie dosc ze zmywarka jest "no name" bo z cash and carry to jeszcze w srodku nie wymiarowa... Nie wchodza mi do niej talerze plaskie obiadowe bo ten "wiatrak" co leje wode pod gorna polka jest tak nisko zamontowany ze wadzi o kazdy wiekszy talerz...Porazka poprostu. I musze myc polowe recznie. A I smugi tez sa I czasami poprostu nie domywa. Wywalilabym ja chetnie. Gdybym wiedziala ze tak zamierza zrobic ta wlascicielka to od razu bym zaproponowala ze kupuje sama I ja potem zabieram.
 
Do góry