reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
no, w Andrzejki będzie miała 5 lat. Nie wiem kiedy to zleciało. A cwaniura taka, że hej. Z lepszych momentów np:
-wzięła swoje nożyczki do papieru i przycięła sobie język, tylko troszkę na szczęście,
-wczoraj dość długo już jest w łazience, mój m do niej idzie a tam widok-pełno piany w umywalce-nalała sobie płynu do naczyń i mówi-"mama kazała żebym dokładnie umyła ręce".
Jutro idziemy do dentysty, bo chyba jej się ząb rusza-mleczak pierwszy więc przeżycie, ale niech spojrzy na wszystkie kiełki Olki, bo już dawno nie była.
 
My dzis na obiad makaron, a po obiedzie meeega sprzatanie. Zgadnijcie, dlaczego? :)
 

Załączniki

  • 1440598480505.jpg
    1440598480505.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 56
Grudnióweczka
super pociechy,sliczne a starsza to iezła aparatka,min ta historia z tym płynem do naczyń i myciem rąk,pewnie masz ciekawie na co dzień :)
Kasia bo jak spagetti to musiał być sajgon,no tak :)na pewno miałas co robić.J własnie nie pamiętam,Ty pracujesz czy narazie jeszcze zrezygnowałas z pracy,bo cos mi sie kojarzy,że wracałaś po macierzyńskim do pracy?
Akukufajne fotografie ALICJI dałaś,śliczna dziewczynka
Tamtusia jak się miewasz??
 
Nisiao- tak, wracalam na macierzynskim do pracy do przedszkola,ale nie mialam z kim Arka zostawiac wiec zrezygnowalam, teraz jestem na wychowawczym:)

Grudnioweczka-powiem ci ze Arek tez dlugo nie gryzl. A nawet do dzis ma takie chwile jak nie gryzie tylko zaraz polyka (np parowke). Ja caly czas mu male kawaleczki daje choc juz coraz lepiej sobie z wiekszymi rzexzami radzi. Amelka tez pewnie z czasem do gryzienia sie przekona :)
 
No już powoli się przekonuje, zaczęła gryźć i dziąsła zaczęły być stymulowane, czego efektem jest wychodzenie 8 zębów jednocześnie. Ja jestem trochę też przewrażliwiona na tym punkcie, bo jak była młodsza to ksztusiła się i czasem zwymiotowała.
 
Dziewczyny, wczoraj zauwazylam,ze Arek ma jakies opuchniecie nad siusiakiem. Maz tez to widzial i zdecydowalismy,ze podjedziemy na dyzur, zeby lekarz to obejrzajl. Pan doktor pomacal w tym miejscu i stwierdzil,ze to powiekszone wezly chlonne pachwinowe. Mamy to obserwowac I jak nie zmiejsza sie to do pediatry. Dziwie sie,ze teraz to wyszlo, jak juz skonczyl antybiotyk.... :/
 
reklama
Do góry