reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Ana to jak nie lubi slodkiego to sie nie dxiwie ze na stole moze leze hehe.

Moje dzieci to by mogly jesc haha ;)

Kaczuszka widzisz kiedys jedli kukurydziane tylko..i w sumie nie wiem czemu zaczelam dawac mieszane a potem juz same slodkie ?
Puki co jestesmy na etapie tlumaczenia ze sa niezdrowe..ze maja duzo cukrow itd.. i mowie ze np dzis na kolacje platki a jutro kanapki lub owsiane.. wiec narazie nastawiam ich na zmiane po trochu..delikatnie. idzie bez marudzenia przynajmniej.

Kasiu ojj nie u nas jest traktowanie na rowni i jesli wiem ze juz jedli slodkie a ja np nie jadlam to nie jem przy nich ;) nie mam zamiaru by patrzeli na mnie jak jem heeh..
Ja tez nie lubie rodzicow typu "co wolno wojewodzie to nie toboe smrodzie" i "dzieci i ryby glosu nie maja"

Kaczuszka wlasnie dla tego u nas jest zakaz ogladania reklam.. tzn wylaczamy dzwiek w trakcie reklam, lub zmieniamy na inny program... w polskiej tv reklamy o lekach i slodyczach..mega zdrowych zelkach i innych takich.. to dziala na podswiadomosc i potem w sklepach te produkty zucaja sie w oczy..
 
hej

Ale żeście tematy poruszyły:-D
Ja ze słodyczami to dołączam się do grona Kasi-ja dzieciom nie zabraniam jak mają ochotę to jedzą:tak: oczywiście ograniczam
Za to nie pijemy sków tylko wodę i my i dzieci:tak:
Co do bezstresowego wychowania.....Dla mnie to jakiś absurd!Absolutnie nie popieram!Dziecko ma wiedzieć co może a czego nie!Za co jest kara a za co nagroda...

U nas wychodzą cztery czwórki na raz!Już wszystkie się przebijają...:baffled:

Byliśmy też z Szymkiem u lekarza i 5maja mamy zabieg usunięcia 3migdałka,przycięcie bocznych i prawdopodobnie drenaże do uszu...
 
Milusia to widzę u was tez troche sie czeka na zabieg ? U nas Natan chyba będzie miał migdalka wycinanego ale to sie okaże po wizycie.
Czwórek gratuluje:) u nas mamy górne , dolnych póki co brak...

Siva ogranicze te płatki :(a tak lubię cynamonowe:) ja to ogólnie jak sie oczytam oslucham to lapie taką paranoje ze sie boje wszystkiego dzieciakom prawie dawać...
 
Milusia, szybko ten zabieg macie - u mnie w mieście teraz kolejki na półtora roku.
Blanka, dlatego czasem lepiej nie czytać i nie wiedzieć ;) ja jak zobaczyłam na własne oczy jak i przy udziale czego powstają wędliny to mało wegetarianka nie zostałam ;)
Jestem potwornie zmęczona - właśnie wróciliśmy z dzieciowych zakupów. Brakuje mi tylko butów na tzw wyjścia dla Julki, body dla Lenki i może jakiejś kurtki na codzień dla starszej.
A dla mnie zakupy zaplanowałam w samotności jak wypłata wpłynie pod koniec miesiąca ;) muszę kupić garnitur i coś na wyjście ale bardziej casual. I buty do auta, bo w szpilkach nie jeżdżę, a w ciąży znosiłam moje dwie ukochane pary balerinek.
 
Ana witaj,

Kasia w pracy cieżko, klasa koszmarnie niegrzeczna i nieposluszna, nie reaguje na żadne upomnienia, uwagi pisemne, wzywanie rodziców nic nie daje, zwracach im uwage a jeden z drugim patrzy na ciebie i śmieje ci sie w twarz. oczywiście nie mogę tu uogolniać bo są też grzeczne dzieci. no i po tygodniu pracy jestesm strasznei zmeczona bo nie mam na nic czasu,

Kaczuszka u mnie jest podobnie, jak mąz zajmuje sie dzieckiem to tylko dzieckiem i niczym innym

Ikasia to super ze wszystko dobrze, a co do imienia to jeszcze masz czas i na pewno cos wybierzecie

Jaguś zdrówka

nie mam czasu czytać nadal bo dzieci wzywają, a przez 2 dni naprodukowałyście dużo:) doczytam pożniej
 
reklama
Ikasia gratuluję synka no i imię bardzo mi się podoba-dużo bardziej niż te które wcześniej wymieniałaś;-):-) Ja przy Zosi proponowałam Miłosza dla chłopca,ale mąż nie chciał,więc stało na Bartku:-D Ale podoba mi się jeszcze Olaf,chodź teraz wszystkim pewnie kojaży się z bajką Kraina lodu:-D

Dona współczuję..Najgorszy pewnie pierwszy miesiąć,później"wsiąkniesz" i będziesz w rutynie :tak:dzieci zdrowe?

Siva jak czytam o tych Twoich zmianach bucików do samochodu,jazdy nim i w ogóle to chodź nie wiem co dokładnie robisz to zazdroszczę,bo widzę siebie w tej roli:-D chodź raczej nie spełnię swojej pasji...Zawsze chciałam być przedstawicielem handlowym :-pJazda autem,rozmowy z ludźmi,piękny strój ,ciągła pogoń-to coś dla mnie:-D

ło jej mąż dziś ma wychodne a Zośka nie śpi:sorry2:
 
Do góry