reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dona współczuje ... dzieciaki teraz potrafią byc okrutne:no:

Ikasia - piekne imie Miłosz :))) super!

Siva gratuluje udanych zakupasków ;-) Takie zmeczenie to ja rozumiem!

Ja czesto mam taki " wstret" do wedlin ... Ale masz racje, lepiej az tyle nie wiedziec bo zyjemy w czasach gdzie wszystko jest beee :(

Ja co prawda juz dzieci obkupiłam , Natasiowi tez juz buty dzis kurier dostarczył ale za blisko mam to pepco ...ciagle tam latam i znosze kolejne spodnie, bluzki, juz się wziełam za koszulki z krótkim rękawkiem! ;-)

I mysle sobie co to z tymi dziecmi sie dzieje juz od zerówki... a co będzie dalej... jak szukałam butów dla Nataniela pytam jakie by chciał a on ze nike... wiecie ja zadając pytanie nie mialam na mysli firmy . na jesien chcial adidasy za kostke w spider man , wiec myslalam ze teraz tez ma jakies takie życzenie a on ze chce nike:baffled: Więc pytam , a to dlaczego akurat takie ? bo jak sie ma inne to jest obciach!!! Bo Borys i Maciuś mają takie ze sie kazdy smieje i mowią ze obciach:no:

rece opadają

Ja całe popołudnie jak M pojechał do pracy , spędziłam sprzatając... teraz ogarnęłam dzieci, Natan dostanie antybiotyk i spać
 
reklama
Milusia - nigdy nie mów nigdy! Po prostu czasem trzeba uwierzyć w siebie i odrobinę zaryzykować. Ja jestem kierownikiem regionalnym rozwoju sprzedaży - spotykam się z ludźmi, prowadzę szkolenia, motywuje do sprzedaży 'mojego' produktu itp.
Blanka, teraz ten wyścig marek zaczyna się już w przedszkolach. Aż przykro patrzeć :(
 
Ostatnia edycja:
Siva no więc kurczę robisz to co mi się zawsze podobało:sorry2: Masz rację,nie można rezygnować :tak:Może jeszcze jakiś tam okruszek losu na mnie spadnie i może kiedyś jeszcze przyjdzie czas i na mnie:-D Kto wie,może jeszcze kiedyś spotkamy się w "pracy":-D
 
dzień dobry:)

Zimno , paskudnie i deszczowo:wściekła/y: Kolejny juz dzien ...

Siva az strach pomyslec co bedzie pozniej z tymi dziecmi . U Nataniela te markowe buty i ubrania to juz dobre dwa lata trwa:szok: wczesnie sie zaczęło ... tak jak wyscig zabawek, choc jest zakaz od nauczycielki to rodzice nic sobie z tego nie robią a dzieciaki znoszą co i rusz nowe zabawki,,, stąd właśnie i moj Nataniel chce zabawki które podpatrzy u kolegów np ten nieszczesny furby:baffled:

Milusia to ja trzymam kciuki , abyś kiedyś się doczekała tej pracy wymarzonej :)
 
Dzień dobry,
U mnie też paskudna pogoda :(
Na poprawę humoru wygrałam dziś pakiet startowy na 8 Poznań Półmaraton :) chyba trzeba podjąć rękawicę skoro już się udało; )
Miłego dnia - zmykam bo Julka za chwilę kończy lekcje tańca.
 
Hej!:)

A u nas nawet ok pogoda. Slonce walczy z chmurami,ale wygrywa poki co:)

Zaraz wielkie sobotnie sprzatanie, w tym taras wiec praca na swiezym powietrzu:)
A pozniej spacer....dlugasny!:)
 
POMOCY! Moj d wszystko gryzie, doslownie idzie temu jakos zaradzic? Nie mam juz sily a obryza nawet wozek, drewno, metal wszystko co wpadnie w rece, ponoc to nie jest normalne i dentysta moze zaradzic, zeby mu nie ida bo dopiero wyszly, typowo gryzie tylko nie nas a tak wszystko co leci. jakies rady?
 
Ana ja niestety nie pomogę, bo na szczęście nie mam tego problemu.


Melduję, że żyję:)
Kaczuszka dziś wróciłam do domu - robili mi laparoskopię więc na szczęście nie musiałam tam długo leżeć


Elama ja też wolałabym jeszcze raz rodzić, bo ten ból był gorszy:( No ale po usunięciu drenu już było o niebo lepiej, chociaż męczy mnie kaszel więc dodatkowo to ruszam;) Najtrudniej będzie z unikaniem podnoszenia Julki, ale jakoś trzeba będzie to zorganizować:)
 
reklama
Jaguś, dobrze że już w domu jesteś :)
U mnie też nie ma problemu z gryzieniem, więc nie wiem co poradzić.
Strasznie ponura ta sobota - najlepiej bym ją przespala ;)
 
Do góry