reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ja tez nie pomoge w temacie gryzienia:( u nas sie takir sytuacje nie zdarzały, nie wiem co poradzić...

Kasia pospacerowane?

Jaguś świetnie ze juz w domku... Oszczędzaj sie ile możesz.życzę szybkiego powrotu do formy:)

Siva dzis chyba ciśnienie niskie bo ja żywcem śpię...

Mój brzdąc właśnie smacznie śpi, najpierw jednak zdemolowal mieszkanko doszczętnie... Moje dziecko ma takie pomysły spryt i energie ze ja jestem pelna podziwu..
 
reklama
Blanka-Pospacerowane:) pogoda u nas ladna, nie za zimno- w sam raz:)
A z pomyslami to tak, te dzieci ze stycznia cos za bardzo inteligentne,co? Czasami sie boje ze nas na allegro ten nasz cwaniak sprzeda...kombinuje lepiej niz ja:)

Posprzatane cale mieszkanie, maz konczy taras i podworko i sezon wiosenny mozemy zaczynac;)

Ana- u nas tez gryzienie wszystkiego i wszystkich,ale zazwyczaj ze zlosci albo jak Arkowi zeby wychodza... Ja sobie radze z tym tak,ze mowie-nie wolno! Odciagam mlodego od tej gryzionej rzeczy i inne zajecie sobie znajduje. Na chwile jest spokoj:)

Jagus- to teraz odpoczywaj, regeneruj sily i wydawaj polecenia reszcie rodzinki:p zdrowka!!:)
 
Kasia cos w tym jest:) same cwaniaki te styczniowe maluchy... Filip zaskakuje mnie każdego dnia na nowo...

Zazdrosze Kasiu podwóreczka :) moje marzenie , lecz na ta chwilę nieosiągalne ;)
 
Dzien dobry :)

My dziś w komplecie , M wrócił niedawno , co prawda odsypia ;-) Ale prędzej czy póżniej wstanie :)

Kasia my też wstaliśmy punkt 8 ;-) Nataniel dziś robił pobudkę .\
Filip od rana pilnuje porzadku w domu :) jak widzi jakiś paproszek , zaraz zasuwa z nim do kosza i wszystko ładnie odkłada na swoje miejsce :szok: Wczoraj tajfun, dziś aniołek :)

Miłej niedzieli drogie panie :)
 
hej, przepraszam ale nawet nie mialam czasu przez weekend zerknąć co u was sie dzieje.

u nas wszystko dobrze, dzieciaki odpukać zdrowe, antkowi UWAGA wychodzi dwójka z prawej strony, jeszcze nie jest wyczuwalna ale juz jest takie zabielone miejsce, no i caly czas czwórki się cisną. w czwartek idziemy na wizyte do lekarza rehabilitacji ktory nas prowadzi, ciekawe co powei na sposób chodzenia i czy nadal każe ćwiczyć Vojta bo szczerze mówiąc juz nie umiem małego utrzymać w tych konkretnych pozycjach, tak sie wije ze nie mam siły. u nas dzisaij była tak piękna pogoda ze wybraliśmy sie na dlugi spacer po obiedzie, wszyscy zachwyceni łacznie z psem:), teraz właśnie usiadłam do kompa zeby przygotować się na jutro. mam dużo nowych dzieciaków na logopedii i to dzieciaczków z orzeczeniami , bardzo mocno zaburzonych i stale coś przygotowuję aby terapia szła do przodu chociąz malutkimi kroczkami. ale z niektórymi dzieciaczkami dopiero się oswajamy. jednego dziewczyny mam giganta ktory stale prowadzi grę "milionerzy" i tylko między kolejnymi pytaniami z gry mozemy usiąść do stolika i coś poćwiczyć, a to i tak już jest postęp:)

przepraszam ze tylko tak wpadłam i byle co nabazgralam ale nie mam czasu
spokojnej nocy i zdrówka dla wszystkich
 
reklama
Dzien dobry babeczki :)

Ja dziś od rana humor troche zrypany, ale to za sprawą laptopa którego Filip rzucił o podłoge :wściekła/y:

Kazdego dnia wiecej strat i szkód w domu ! Juz nie wiem czy sie smiac czy płakać ...

Zupa mi sie gotuje , musze wyskoczyc na poczte powysyłać paczki i na tą chwilę nie mam jak tego nawet zrobić , bo Nataniel sam nie zostanie... Wiec trzeba prosic siostre:sorry:

Dona gratki zębolka Antosiowi :)
Trzymam kciuki za pomyslne wiesci na czwartkowej wizycie...
I życze miłego dnia !
 
Do góry